PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=111798}

Ludożerca

Antropophagus
5,4 588
ocen
5,4 10 1 588
Ludożerca
powrót do forum filmu Ludożerca

Wychodzi na to że kanibal jest najbardziej ludzki. Nie przepadam za włoskimi horrorami, a ten
jeszcze bardziej pogłębił moją niechęć do nich. Co do samego filmu to zawiera (za) mało scen
gore, jest nużący, muzyka jest tandetna i irytująca. Tytułowego ludożercę rzadko widać na ekranie,
pojawia się na chwile (z twarzy przypomina zombie). Słynna scena zjadania nienarodzonego
dziecka (płodu) jest przereklamowana, wygląda jakby koleś gryzł szynkę w całości, polaną
keczupem :D Smacznego!

ocenił(a) film na 3
vince25xx

Ja lubię włoskie horrory ale,tutaj się zgadzam w 100 procentach , przez ponad godzinę się nic nie dzieje, a film trwa 1:30 :P , scen gorę tu nie znalazłem, nie uznaje sceny gorę podanie do ręki płodu(bo nie widać jak wyciąga dziecko),czy jedzenie swoich jelit, oglądałem dzisiaj przed tym filmem "Buio Omega" też D`amato ,starszy o rok bo z 79` , i tam jest klimat a i trochę gorę , tutaj nie ma klimatu, ani żadnych fajnych scen , nic się nie dzieję, i nie chodzi tu o rok produkcji,bo wcześniejszy film jakoś mu wyszedł , ten jakby robiony na szybkiego , straszne gówno popieram.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones