Ludzie jak my

People Like Us

2012 1 godz. 55 min.
6,9 14 792
oceny
6,9 10 14792
9 012
chce zobaczyć
{"type":"film","id":601690,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/film/People+Like+Us-2012-601690/tv","text":"W TV"}]}
powrót do forum filmu Ludzie jak my
 • minogina ocenił(a) ten film na: 9

  Bardzo dobry film! Świetna gra aktorska, ciekawy scenariusz, nie nudziłam się nawet przez chwilę, mimo, że film jest spokojny. Naprawdę polecam!

 • D3Mania ocenił(a) ten film na: 8

  minogina "że film jest spokojny" droga koleżanko,dramaty z natury są spokojne :) .Ale film na prawdę dobry,przed chwilą go obejrzałem i w trakcie oglądania przypomniało mi się,że już go wcześniej widziałem :( niestety często tak mam zbyt często,ale mimo wszystko nie żałuje że obejrzałem go drugi raz,film wart poświęcenia czasu.pozdrawiam.

 • karolinam92 ocenił(a) ten film na: 9

  minogina Zgadzam się jak najbardziej! :) Wielką zaletą tego filmu jest to, że żadna z postaci nie ma płytkiej osobowości, a przede wszystkim główny bohater intryguje od samego początku. Nic nie jest naciągane, przesłodzone czy nienaturalne (co akurat w tego typu filmach zdarza się dość często), nie ma na siłę wyciskania łez. Wierzysz w to, co oglądasz, nic nie męczy, a historia wzbudza wiele przemyśleń. Warto obejrzeć!

 • użytkownik usunięty ocenił(a) ten film na: 9

  karolinam92 Ładnie napisane :)
  Pozdrawiam

 • anngaj ocenił(a) ten film na: 7

  minogina Czy ktoś zna jakieś inne podobne filmy z motywem matki samotnie wychowującej dziecko, w życiu której pojawia się jakiś meżczyzna?