PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=317539}

Lustra

Mirrors
6,4 71 984
oceny
6,4 10 1 71984
6,0 5
ocen krytyków
Lustra
powrót do forum filmu Lustra

Heroizm

ocenił(a) film na 4

(spoiler) Trzy wybuchy płomieni w twarz, dwa rozwalenia własnym ciałem ściany, brak śladów nadpalenia po walce z szalejącym ludzkim/ demonim truchłem, a potem się jeszcze wygrzebał z gruzów... Dobrze, że ostatnie dwie minuty były, jakie były, bo bym (NIE DAJ BÓG!) pomyślała, że Amerykanie przegięli z heroizmem:/

paul060590

To ty nie widziałaś jak przesadzać z heroizmem potrafią Japończycy w swoich anime ;P

ocenił(a) film na 4
Midori912

Zabezpieczam się - nie oglądam anime:D Poza tym słyszałam, że Japończycy w ogóle są heroiczni. Np. w walce.

ocenił(a) film na 7
paul060590

U nich to zasada jest prosta- im główny bohater jest bardziej wkurzony, tym mniej ran poniesie, łatwiej będzie im się z nimi podnieść i pokonać wroga ;)
W tym wypadku dzięki Bogu ostatnia scena pokazuje, że nie jest tak pięknie jak nam się wydawało i, no jednak, nie wyszedł z tego tak cudownie.

ocenił(a) film na 8
paul060590

Co Ty jesteś ? Księgowa ?

ocenił(a) film na 4
dagoth_martin

A każdy kto nie jest wyznawcą amerykańskiego heroizmu i nie ogląda nic ze wschodu dalszego niż Rosja musi być księgową? :)

ocenił(a) film na 8
paul060590

Chodziło mi o wyliczanie. Jak słuchasz piosenki to liczysz riffy i i bps też ? Jak czytasz książkę to liczysz sylaby w wersie ? Ja patrzę na film jako całość, podobał mi się albo nie.

ocenił(a) film na 4
dagoth_martin

Nie podobało mi się. Powiedziałabym - nie jak księgowa, tylko jak ktoś usiłujący wyśmiać dramaturgię tego filmu :)

ocenił(a) film na 8
paul060590

Nasuwa mi się pytanie, skoro nie jesteś "wyznawcą amerykańskiego heroizmu i nie oglądasz nic ze wschodu dalszego niż Rosja " to co tu w ogóle robisz ? Nie za niskie progi ?

ocenił(a) film na 4
dagoth_martin

Za wysokie, powiedziałabym :)

paul060590

Przepraszam ze sie wtrace, ale koncowka filmu bardzo wyraznie daje do zrozumienia, ze bohater znajduje sie po drugiej stronie lustra. Po zestawieniu tego faktu ze slowami "w lustrze uwiezieni sa wszyscy ci, ktorych ono zabilo", ktore gdzies w trakcie filmu padly, mozna smialo wywnioskowac, ze bohater zginal ;) pozdrawiam

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones