PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=317539}

Lustra

Mirrors
6,4 71 979
ocen
6,4 10 1 71979
6,0 5
ocen krytyków
Lustra
powrót do forum filmu Lustra

Ja po tym filmie, dokładnie po 5 min, unikałam do przesady luster przez 5 lat! Non stop
wydawało mi się, że moja postać w lustrze ożyje i mnie zabije... :/ Serio nie dla ludzi o słabych
nerwach i bujną wyobraźnią.

makeLovewithMedamon

To nie zbyt duża wyobraźnia,a raczej dobry materiał na paranoję ;)
Jak nie "lustrzaną" to inną.Kreskówki oglądaj,a nie horrory.

miarara

Cóż, miałam 11 lat... :)

makeLovewithMedamon

no chyba że tak :)

miarara

wiesz, filmy, w szczególności brutalne i krwawe, mogą wywrzeć takie rzeczy na psychice

ocenił(a) film na 4
makeLovewithMedamon

Powiadasz "Nie dla ludzi ze zbyt dużą wyobraźnią." Oglądałam już dużo filmów, spodziewałam się po nim czegoś lepszego. Urwać komuś szczękę to odgapione od Klątwy, w ogóle mnie nie zaskoczyło. Jedynie co mnie zaciekawiło to jak bohater znalazł się po drugiej stronie lustra. Fajny motyw na część 2, ale podobno cz. 2 nie ma nic wspólnego z cz. 1.

Musicxd

racja...

ocenił(a) film na 8
makeLovewithMedamon

Ja też byłam dość młoda jak to oglądałam.. i do dziś nie mogę stać w ciemności, sama naprzeciwko lustra.. :D

makeLovewithMedamon

Ja tak mialem po seansie z Klatwa i Kregiem. Rzucilem horrory na jakies 5 lat, a tego typu psychodeli nie ogladam juz w ogole i nigdy pewine nie bede. A czarnowlosa dziewczynka wychodzaca z telewizora w obrazie Straszny Film absolutnie mnie nie smieszy i chyba juz nigdy nie bedzie.

Bunchuu

No to nie jestem jedyna. Ale i tak zamierzam obejrzeć "Carrie". A Straszny FIlm 1 był najlepszy, a reszta to już niżej jest u mnie w notowaniu. No, może w ostatnim jak się pojawił Tyler Posey, to było ciekawiej. Szkoda jednakże, że był tylko w scenie z piłą , gdzie wszyscy się pocięli. :)

ocenił(a) film na 7
makeLovewithMedamon

jak dla mnie najlepszy był Straszny Film 3 ;)

ocenił(a) film na 9
makeLovewithMedamon

haha ogladalem ten film z kolegami u kolegi i balem sie isc do lazienki bo u niego jest takie lustro myslalem ze cos tam mi wyskocy czy cos hehe i czekalem az sie film skonczy xd

ocenił(a) film na 7
makeLovewithMedamon

Jak za mocno się zjarałem ziołem to też tak miałem ale szybko przeszło. :D

makeLovewithMedamon

ja tak miałem z Candymanem :) a lustra dzisiaj lecą może obejrzę

ocenił(a) film na 5
makeLovewithMedamon

Skoro cię przeraził, to znaczy, że horror spełnił swoją rolę. Nie rozumiem, więc dlaczego tak nisko go oceniłaś.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones