PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=317539}

Lustra

Mirrors
6,4 71 984
oceny
6,4 10 1 71984
6,0 5
ocen krytyków
Lustra
powrót do forum filmu Lustra

Tuż po przeczytaniu opisu filmu i obejrzeniu zwiastuna zabrałam się do oglądania. Niestety, film mnie zawiódł. Miałam nadzieje, że nie będzie to kolejna krwawa jatka żywcem z Piły, ale się pomyliłam. Już w pierwszej scenie strażnik został rozdarty na pół. Cóż, nie polecam tego filmu osobom które nie lubią krwawych horrorów.

ocenił(a) film na 1
SamanthaMorgan

dzieki za ostrzezenie. Myslalem, ze ten film to cos lepszego. Daruje go sobie

renounce

Nmzc. ;D

ocenił(a) film na 9
renounce

Skoro "darujesz sobie" to po co wystawiłeś/aś ocenę 1/10? -.-

I to, że film jest krwawy nie znaczy, że jest słaby. Lustra to akurat bardzo porządny horror.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 7
tonik1983

Krwawy??...Samantha jest chyba tak wrażliwa że nawet jak nadepnie mrówkę to cały dzień płacze..:) W końcu jakiś dobry horror z fabułą a nie cięcię mięsa dla kretynów..!! ..

ocenił(a) film na 8
Tommy_Filmweb

Popieram.

ocenił(a) film na 7
SamanthaMorgan

Absolutnie się nie zgadzam. Owszem, w filmie jest kilka krwawych scen, jednak "Lustra" to nie jest horror typu gore gdzie latają przysłowiowe hektolitry krwi i flaki dookoła. To film bazujący raczej na intrygującej fabule i ciekawym klimacie.

P.S. a strażnik na początku filmu nie został "rozdarty na pół" tylko podciął sobie gardło. Samantha Morgan, obejrzyj film jeszcze raz, bo chyba coś Ci się pomyliło....

ocenił(a) film na 7
SamanthaMorgan

Krwawy horror??
Obejrzyj Ninja zabójca to będzie krwawy akcyjniak
O Pasji MelaGibsona nie wspomnę

ocenił(a) film na 8
SamanthaMorgan

Chyba lepiej żebyś została przy bajkach, niż wprowadzała ludzi w błąd na podstawie wyostrzonej subiektywności podpartej o brak doświadczenia a cały obraz niczym w krzywym zwierciadle. Wróć, jak obejrzysz na prawdę dużo horrorów, wtedy takie porównania i opinie będą miały jakikolwiek sens i adekwatność. Osobiście film polecam, nie jest to horror ani wyraziście krwawy a przede wszystkim nie bezsensownie drastyczny. Wszelkie mocniejsze sceny, których nie ma wcale tak dużo, w swoim wyrazie nie są ani przerysowane, ani bezcelowe, ani bezsensowne. Film ma ciekawą fabułę, swoje smaczki i spojrzenie na coś innego, lub starego w inny sposób. Polecam dodatki specjalne-przy zdrowym dystansie można wyciągnąć całkiem ciekawe przemyślenia.

uwieziona

komentujesz wypowiedź sprzed trzech lat, props. D:
Moja droga, widziałam dużo horrorów, nie będę się z Tobą spierać, bo każdy ma prawo do swojej opinii.

ocenił(a) film na 8
SamanthaMorgan

Odpowiadasz na komentarz postu sprzed lat;) A ja nie zwracam tak uwagi na rzeczy mniej ważne jednak widzę, że mimo upływu lat najwyraźniej nic się nie zmieniło, to przykre. Mieć swoje zdanie a upierać się przy błędach i niedojrzałości to 2 różne rzeczy.

uwieziona

Niedojrzałości? Oceniasz mnie jako człowieka, po wypowiedzeniu mojej opinii na temat jakiegoś bzdurnego filmu? No to życzę powodzenia w życiu, skoro tak powierzchownie oceniasz ludzi. :)

ocenił(a) film na 8
SamanthaMorgan

Oceniam cechę Twojego charakteru po czytaniu tego, co piszesz (ogólnie). Znasz takie powiedzenie, że świadczą o Nas czyny i słowa? Poza tym nie dawałam za moją nieomylność głowy, wypowiedziałam tylko swoje zdanie. To jak oceniam ludzi nie możesz wiedzieć, bo mnie nie znasz;) Ach, ta słodka hipokryzja.

użytkownik usunięty
SamanthaMorgan

Przede wszystkim nie został przecięty na pół tylko zozpłatał sobie gardło kawałkiem szkła, wcale tak dużo tej krwi nei było akcja trwała może z 10 sekund. Ja też nienawidzę krwawych horrorów typu Piła jednak w tym filmie krwi jest bardzo mało i jest to bardzo dobry horror .

ocenił(a) film na 8

Raczej 10min... Az musialem wlaczyc FastForward...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones