PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=966}

Męska gra

Any Given Sunday
7,4 24 876
ocen
7,4 10 1 24876
6,4 8
ocen krytyków
Męska gra
powrót do forum filmu Męska gra

Niewatpliwie najlepszy film o sporcie jaki mozna zobaczyc. Doskonałe ujecia, drgania kamery, dynamika, i swietnie dopasowana muzyka. Ten film az tetni zyciem :) I jak zawsze perfekcyjny Al Pacino, ktory stanal na wysokosci zadania, a nawet wzniosl sie ponad to. Stone potrafil doskonale ukazac nie tylko walke druzyny o punkty, ale rowniez z takim samym przejeciem ukazuje kulisy teamu, jak i zmartwienia, zycie trenera i o dziwo napiecie nie spada az do ostatniej minuty filmu. Po prostu bardzo dobrze wykonana robota i naprawde, nie trzeba byc fanem tego sportu azeby moc sie w niego wczuc.

ocenił(a) film na 6
Durden

_<*^(@,@)^*>_
Po zastanowieniu muszę przyznać, że specyfika tego sportu została przedstawiona na tyle umiejętnie, że ja - chociaż lubię kibicować, jednak uważam, że ten sport jest zbyt brutalny (oryginalna w tym względzie nie jestem) - byłam w stanie zrozumieć emocje, które wzbudza.

Al.. Al zawsze jest perfekcyjny :) Czasami mu się po prostu grać nie chce ;)))) na szczęście tutaj to nie miało miejsca..

Film jako całość jednak nie zrobił na mnie takiego wrażenia.. szybko zamazał się w mej pamięci.. być może to wina cameron d. :P

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones