PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=708895}

Młode wilki

Underdog Kids
5,4 118
ocen
5,4 10 1 118

Młode wilki
powrót do forum filmu Młode wilki

Po 17 latach od "Najlepsi z Najlepszych 4" Phillip Rhee powrócił, nie tylko jako aktor, ale i jako reżyser. Przez te wszystkie lata prowadził szkoły sztuk walki, odmówił wystąpienia w wielu filmach za wielki pieniądze. Wrócił z filmem sztuk walki dla dzieci. Jestem bardzo zadowolony z seansu, który oglądałem z córeczką. Gdybym miął teraz 7 lat, to film ten mógłby być dla mnie na długie lata filmem mojego dzieciństwa. Widziałem wiele produkcji dla dzieci i młodzieży - "Karate Kid", "Małolaty Ninja", "Niesamowite Dzieciaki" itd. "UNDERDOG KIDS" zdecydowanie zalicza się do czołówki. Jestem gotów wstawić go na równi z remakiem "Karate Kid". Świetna produkcja dla dzieci. Brawo Phillip Rhee ! Czekam z nieciepliwością na remake "Najlepszych z Najlepszych", do którego są przymiarki. :)

JamJestDiego

Ten film ma być w TV TRWAM w niedzielę 3 lipca o godz. 14:25.

ocenił(a) film na 6
mat_queen

Faktycznie. Szkoda, że tak późno przeczytałem ten post. Może ktoś nagrywał i byłby tak miły, żeby się podzielić? :)

gEn_

W sumie to nie masz czego żałować...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones