PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=356579}

Młodzi Tytani: Problem w Tokio

Teen Titans: Trouble in Tokyo
6,6 1 050
ocen
6,6 10 1 1050
Młodzi Tytani: Problem w Tokio
powrót do forum filmu Młodzi Tytani: Problem w Tokio

Może powiecie, którego z bohaterów najbardziej lubicie i dlaczego?
Zacznę od siebie.

Moją ulubioną bohaterką jest Raven. Od zawsze imponowały mi mroczne jednostki i ona się do nich zalicza:)

Lainn

moja też Raven poprostu lubie tajemnicze dziewczyny

ocenił(a) film na 8
Lainn

Moim Robin, nie wiem czemu, jest świetny. :D

Zurawinka

Moim ulubionym też jest Robin z kilku powodów a właściwie trzech.
-znam go od dawna (Batman TAS)
-jest sidekit'em Batmana
-oraz jest cudowny (ale nie tak jak Batman)

Lainn

Z chłopców najbardziej lubię Robina. Ba. Ja go nie tylko lubię, a nawet uwielbiam ;] Z dziewczyn najbardziej pasuje mi Raven. Najbardziej lubię ją za ten sarkazm, szczególnie w stronę Bestii.

Lainn

Ciężki wybór.
Z dziewczyn to Raven, jest taka mhroczna sarkastyczna :)
Z chłopaków to zdecydowanie Bestia, on jest genialny- chce dobrze ale mu nie wychodzi, zwłaszcza genialne żarty względem Cyborga ^^
Dlatego powiem tak- wszyscy są świetni, jedynie Gwiazdka mi nie pasuje, łazi to takie marudzi o przyjaźni.

ocenił(a) film na 10
Lainn

Raven i Bestia są najlepsi!! ;D

ocenił(a) film na 8
Lainn

Raven jest tajemnicza i sarkastyczna w filmie najlepszym momentem jest to gdy Starfire całuje Japończyka i wszyscy zdziwieni a ona podnosi brew z szyderczym uśmieszkiem

Lainn

Reven ♥ Gdy byłem ma kochałem się w niej.

Lainn

Z dziewczyn Raven bo jest tajemnicza
z chłopaków to BestBoy rozwala mnie :D
a młodzi tytani problem w Tokio z tych złych lubię Nya Nya uwielbiam takie koty :3

Lainn

Bestia
Za poczucie humoru

Lainn

Moją ulubioną bohaterką jest jak sam mój nick wskazuje Raven . Ona jest jak ja ,ten sam charakter , wszystko ... Lubie też Bestie bo ma super poczucie humoru .

ocenił(a) film na 8
Lainn

Wszyscy są świetni xD
Zawsze najbardziej lubiłam Raven :3 Taka mroczna, samotna i potężna.
No i Bestie za poczucie humoru :D
Ale reszta też super! Robin taki pewny siebie, dobry przywódca. Cyborg zabawny jak Bestia i Gwiazdka z tymi swoimi ,,odchyłami'' xD
Młodzi Tytani to jedna z moich ulubionych kreskówek z dzieciństwa xD

Lainn

Moim ulubionym bohaterem z młodych tytanów jest bestia bo umie się przemieniać w zwierzęta no i jest zabawny

Lainn

Moim ulubionym bohaterem z młodych tytanów jest bestia bo umie się przemieniać w zwierzęta no i jest zabawny

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones