PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=787686}

M jak morderca

Hangman
5,3 15 460
ocen
5,3 10 1 15460
2,5 4
oceny krytyków
M jak morderca
powrót do forum filmu M jak morderca

Oj rany jak dawno takiego gniota nie oglądałem. Jeden z niewielu filmów których nie potrafiłem dokończyć. Pacino się strasznie zestarzał. Grał średnio. Tej baby oglądać się nie dało. Non stop ten sam wyraz twarzy. Sama fabuła tak kosmicznie durna i ciągle powtarzanie do pani Pulitzer jak to jej nie powinno tu być i jak to ma milczeć o tym co widzi. U mnie czarę goryczy przelało złote połączenie faktów. Gość był mokry- wniosek? SZUKAJMY W RZECE. No logika niebywała. Jakby znaleźli nagiego trupa to pierwsze by szukali w saunie bo pewnie tam się rozebrał.
Ps. Wina tłumaczenia czy ja będąc zmęczonym tym gównem zle wyłapałem - zamrażanie ciała w 2 stopniach ?

kuboski7

Oglądnąłem jeszcze raz ten moment i faktycznie jest powiedziane że przez to że ludzkie ciało zawiera więcej wody niż świńskie tusze to zamarza nawet w takich warunkach. Mowa była o dwóch stopniach Celsjusza. no mimo szczerych chęci nie jestem w stanie kontynuować oglądania tego badziewia

kuboski7

Sprawdzałem jeszcze na angielski kopii. jest mowa o 37 stopniach Fahrenheita czyli 2 stopnie na plusie to nie jest wina tłumaczenia tylko film jest durny. Moja pierwsza myśl ktoś przeniósł ciało z mroźni żeby utrudnić choćby ocenę czasu zgonu. Wniosek policji z filmu zamarzł w dwóch stopniach bo był mokry a był mokry bo był w rzece.scooby-doo

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones