PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=787686}

M jak morderca

Hangman
5,3 15 479
ocen
5,3 10 1 15479
2,5 4
oceny krytyków
M jak morderca

Emerytowany detektyw z wydziału zabójstw, Ray Archer (zdobywca Oscara Al Pacino) wraz z kryminalnym profilerem Willemem Ruineymem (Karl Urban) i dziennikarką śledczą Christi Davies (Brittany Snow) próbują  schwytać seryjnego mordercę. Sprawa staje się jedną z najtrudniejszych w karierze doświadczonych policjantów, wciągając całą trójkę w wisielczą grę.

opis dystrybutora kina

Christi Davies (Brittany Snow) przyłącza się do dwóch pracowników policji - emerytowanego detektywa specjalizującego się w zabójstwach Raya Archera (Al Pacino) oraz kryminalnego profilera - Willema Ruineyma (Karl Urban), aby pomóc im schwytać seryjnego zabójcę. Okazuje się, że dla nich wszystkich będzie to największe wyzwanie, z jakim kiedykolwiek mieli okazje się zmierzyć.

platforma vod

Profiler kryminalny, detektyw Will Ruiney, jest na miejscu makabrycznej zbrodni dokonanej przed szkołą. Podczas czynności dochodzeniowych towarzyszy mu dziennikarka śledcza Christi Davies. Will angażuje do śledztwa swego dawnego partnera, emerytowanego detektywa z wydziału zabójstw, Raya Archera (Al Pacino). Sytuacja jest wyjątkowo skomplikowana, chodzi o seryjnego zabójcę, który skutecznie wymyka się policji. Morderca dokonuje zbrodni inspirując się popularną wśród młodych ludzi grą w wisielca. Sprawa, nad którą pracują Will i Ray okazuje się jedną z najtrudniejszych w karierze doświadczonych policjantów. Obaj detektywi oraz dziennikarka Christi zostają uwikłani w niebezpieczną, wisielczą grę.

platforma vod

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones