PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=33220}
7,4 2 405
ocen
7,4 10 1 2405
6,8 5
ocen krytyków
M. Butterfly
powrót do forum filmu M. Butterfly

Szukalam filmu juz na wielu stronach, ale moze jakas mi umknela. Nie wie ktos gdzie mozna obejrzec ten film w necie ?

ocenił(a) film na 10
Persyyhorse

Ja oglądałam niedawno na YT po hiszpańsku. Nie znam języka, ale wiele się domyśliłam, poza tym mówią po angielsku a napisy są hiszpańskie.

Persyyhorse

Nie ma szans. Ja za tym grzebię od lat. Na dvd niedostępne, nakład wyczerpany, nawet na allegro nikt nie tego ma. Podejrzewam, ze i zainteresowanie niewielkie.

Pawcio_filmaniak

https://vizjer.pl/film/m-butterfly-1993

pogodno_2

Dzięki. Nie obejrzałem. Nie przebrnąłem przez dziesiątki procedur (z przymusowym oglądaniem reklam włącznie) po kliknięciu w ten link. Pewnie tylko informatyk obejrzy. No ale dzięki serdecznie za dobre intencje. Pozdrawiam.

Pawcio_filmaniak

Jasne-rozumiem, wyłączanie okienek reklamowych jest przykrym skutkiem ubocznym, kiedy człowiek chce obejrzeć, a tytuł dostępny jest tylko w sieci ;)

pogodno_2

Reklamy to pikuś, to tylko próba cierpliwości. Ale jak one przeszły, to musiałem założyć konto na vizjerze, a jak już założyłem, to nie nie mogłem się zalogować, bo mi wyskakiwało, ze nazwa użytkownika już zajęta. Szkoda, bo lubię dobre kino. Może kiedyś jak będę miał czas i się uprę, to spróbuję jeszcze raz. A na razie trudno, trzeba ogladać to, co ogladają wszyscy a nie wymyślać :) czy też raczej :( Pozdrawiam

Pawcio_filmaniak

Teraz to ja jestem w szoku-oglądam tam codziennie od dłuższego czasu i nigdy nie musiałam niczego zakładać i się logować. Po prostu, wybieram sobie player na dole (niektóre są szczególnie uciążliwe) i po zamknięciu kilku okienek reklamowych-zaczyna się film/serial.

ocenił(a) film na 8
Pawcio_filmaniak

jeżeli jeszcze jesteś zainteresowany tym filmem to ewentualnie mogę pomóc..

martha65

Dzięki. Jakieś szczegóły? Pozdrawiam

ocenił(a) film na 8
Pawcio_filmaniak

wolałabym napisać o tym w mailu ;-) użytkownik jak tu małpa interia pl

Persyyhorse

Proponuję poszukać wersji z angielskimi napisami. Krążą takie, choć w marnej jakości.

Persyyhorse

Z polskim lektorem: https://vizjer.pl/film/m-butterfly-1993

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones