PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=318733}
5,8 68
ocen
5,8 10 1 68
Mała Arabka i Matrix
powrót do forum filmu Mała Arabka i Matrix

Naprawdę?

ocenił(a) film na 1

Serio, oni gadają totalne i sprzeczne z sobą głupoty, a ujecia to nawet poniżej poziomu gnojka z kamerą. Ogólnie pompa jeśli chodzi o realizację i jeszcze ten typ ze strefy 11 ze zje****** okularami...

WDK

Człowiek światły potrafi dostrzec madrość w wielu drobnych rzeczach, nawet pozornie błachych i ze soba sprzecznych, gdyż cechuje go pokora, roztropność i ciekawość świata.
Człowiek zaślepiony , pełen pychy i gniewu nie rozpozna prawdy, nawet gdyby mu ja wypisano na ręce.

ocenił(a) film na 1
onet318

Dziękuję za te niezwykle mądre słowa, o mędrcze. To z pewnością świadczy o twej ogromnej światłości!... To nie zmienia faktu, że to jeden z najgorszych filmów jakie oglądałem.

WDK

Chciałem Cię tylko skłonić do refleksji. A tak na marginesie, to nie jest film tylko dokument, zrealizowany przez kompletnych amatorów pasjonatów z ich własne pieniądze. Podeszli do tematu trochę na luzie stąd taka forma i wstawki z matrixa.

ocenił(a) film na 1
onet318

Nie musiałeś, raczej płytka. Dokument to też film i równie mądre słowa Ci powiem, że: nie każdy film to dokument, ale każdy dokument to film!
No to tak jak w przypadku 60% dokumentów i wcale nie broni tego brak kasy... Chujowe ujęcia i trzęsienie kamerą jakby wręczyli ją człowiekowi w czasie ataku padaczki, nie może być usprawiedliwione brakiem funduszy. Te efekty- bleeeeh, naprawdę. Rzadko kiedy wystawiam 1, bo najczęściej chociaż 2 (np."dotarłem do końca filmu- to już coś"), ale realizacja tego filmu była koszmarna.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones