PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=30473}

Mała syrenka

Mermaid
6,2 330
ocen
6,2 10 1 330
Mała syrenka
powrót do forum filmu Mała syrenka

Nie mogę się doczekać Jodelle Farland to najlepsza aktorka młodego pokolenia na świecie. Uwielbiam ją.

ocenił(a) film na 9
frycek49

oglądałam dzisiaj ten film, muszę powiedzieć że Jodelle mnie oczarowała. Świetna jest ;p

ocenił(a) film na 10
alexie_

Nom to moja ulubiona aktorka. Sam film też świetny jeden z lepszych filmów familijnych jakie widziałem.

frycek49

wiesz może gdzie można go znaleźć ? szukałem, ale są tylko bajki... :/ skoro był kiedyś w TVP2 to powinien być przynajmniej z napisami.

ocenił(a) film na 10
chop

oj nie wiem

frycek49

cholera. mam wrażenie, że filmy z Jodelle Ferland są trudno dostępne. Taki Mighty Fine też tylko po angielsku (tzn. angielski trochę ogarniam, ale pl napisy by się przydały), mimo że już dawno po premierze. Pewnie dlatego, że to mało popularne filmy. No cóż. Dzięki. I sorry za zawracanie głowy ;)

ocenił(a) film na 10
chop

No bo są trzeba się sporo natrudzić by zdobyć coś z nią. Też bym się cieszył jak by dawano z nią więcej filmów. To świetna aktorka, chyba nawet jedna z najlepszych ze swego pokolenia.

frycek49

zdecydowanie jedna z najlepszych ;)

myślę, że i tak ma dość sporo filmów na koncie. ma dopiero 18 lat, jeszcze na pewno kilkadziesiąt filmów co najmniej przed nią (i przed nami) :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones