PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=602026}

Mały Książę

Le Petit Prince
7,6 89 432
oceny
7,6 10 1 89432
6,1 11
ocen krytyków
Mały Książę
powrót do forum filmu Mały Książę

No i ruszyła wielka machina promocyjna. Mały Książę jest wszędzie :) Kubki, kalendarze, książki, koszulki. Ja marzę o plakacie, bo jak ktoś pisał poniżej piękny! Jest tu może ktoś kto wie jak zdobyć taki plakat? Polować na konkursy? Czy pytać w kinach? Swoją drogą książki też zapowiadają się fajnie, fabuła filmowa i chyba pierwszy raz potnę książkę... żeby ilustracje w ramki wstawić. No i trailer rzeczywiście piękny, aż łzy się cisną do oczu, ciarki przechodzą.... Już się nie mogę doczekać :)

ocenił(a) film na 10
Lady13

Zwiastun mnie zachwycił :). Ciekawe, jak wyjdzie debiut kogoś, kto wygrał rolę w dziecięcym konkursie na podłożenie dubbingu :). Muzyka wbiła mnie w fotel, a animacja będzie chyba jedną z lepszych, bo tyle ciepłej magii nie widziałam dawno :)

ocenił(a) film na 9
ILoveRock23

lepszej animacji, niż ta papierowe z "MK" nie widziałam

Lady13

Jeśli chodzi o plakaty założę się, że będą później w sprzedaży, ale radzę popytać w kinach. A co do zwiastunu także zachciało mi się płakać :') Na film trzeba zabrać chusteczki.

ocenił(a) film na 8
Lady13

W kinach Cinema City w czwartki wystawiają plakaty z filmów które zeszły z afisza czy tez raczej z repertuaru, pytać, polować, czatować ;)

ocenił(a) film na 8
Lady13

Na plakat polować w kinach w moim Heliosie jak się zapyta to dają plakat bez żadnych dodatkowych dopłat :). Ostatnio poprosiłam o jeden a dostałam 5 :). Także myślę że i z tego filmu uda się zdobyć plakat bez problemu.

Lady13

Bilety do kina zarezerwowane, filmowe książki kupione (co za ilustracje!!! jakbym już oglądała film), o plakat będę żebrać w kinie w sobote :P
Byliście już? Ogladaliście? Macie książki albo muzykę filmową? Albo mój wymarzony plakat? :)

ocenił(a) film na 9
Lady13

Mieszkam przy ul.Chmielnej w stolicy i prawie w ogóle nie spotkałam się z zewnętrzną (choć w sieci, również) reklamą, choć film bardzo mi się podoba

ocenił(a) film na 10
Lady13

Ja chyba też zacznę polować na plakat. ;) Świetnie wyglądałby na ścianie.

Lady13

wystarczy znaleźć zdjęcie w google o odpowiedniej rozdzielczości i zamówić na http://www.eplakaty.pl/ za 15-20 zł będzie w Twoim domku po kilku dniach :) polecam !

ocenił(a) film na 8
Lady13

W Heliosie wydajemy plakaty od premiery do wyczerpania zapasów, popytać tylko obsługę kina i nie powinno być problemu z dostaniem takiego :)

ocenił(a) film na 10
bartx92

Byłam na filmie z przyjaciółką, nie mogłyśmy się doczekać przez całe reklamy na start filmu. Nie żałuję ani trochę, film jest po prostu przecudny, już od dawna nie widziałam tak pięknej animacji, z taką muzyką i tak prostym, a zarazem niesamowitym przesłaniem. Od połowy filmu płakałam, jak bóbr :).

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones