Ja moge ten film ogladac 1000razy i za kazdym razem bawil mnie (zachowuje wersje angielska bo tlumaczenie mija sie z celem:D) :
"John: Hey, by the way, Nicky, check this out, what's Ozzy tryin' to say there?
Nicky: John, absolutely nothing, the blizzard always came straight with his messages, but wrap your minds...
Sposób, w jaki pokazali piekło, nawet mi się podobał (szczególnie to, co zrobili Hitlerowi |D). Muzyka też jest ciekawa, szczególnie że lubię takie klimaty. Choć zdaję sobie sprawę, że nie każdemu przypadnie do gustu. No i ten pies mnie po prostu rozwalił :)
I na tym chyba kończą się plusy. Bo nie pamiętam, by w...