PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1495}
6,9 65 924
oceny
6,9 10 1 65924
6,4 23
oceny krytyków
Mad Max
powrót do forum filmu Mad Max

Trochę wstyd się przyznać, ale dopiero wczoraj widziałem po raz pierwszy ten film (a stuknęło mi już 28 lat) i jestem bardzo rozczarowany.
Fabuła słaba i prosta jak budowa cepa. Montaż i muzyka denerwujące. Może film robił wrażenie w latach 80-tych i 90-tych ale teraz to wygląda na żenujący twór klasy b.
Zachowanie bohaterów czasami było irytujące, wisienką na torcie jest zachowanie żonki Maxa gdy uciekała przed gangiem po ulicy. Przecież mogła wbiec na pole, gdzie jazda motocyklem byłaby utrudniona, motor po nierównym gruncie nie jedzie tak szybko jak po równej drodze. A ta uciekała po ulicy, wiadomo było że zaraz ją przejadą.
To tak jakby uciekać przed pociągiem biegnąc po torach zamiast skręcić w bok :)
Z biegiem lat niektóre filmy bardzo tracą, takim przykładem jest moim zdaniem Mad Max. Kiedyś może był niezły, ale teraz to naprawdę słabo wygląda.

bartu1986

Mam rozumieć, że w latach 80-90s robił wrażenie bo robili wtedy cienkie filmy? Poza tym jak w latach 90s miał robić wrażenie niczym nowość skoro w kinach leciał w 1979 roku. To tak jakbyś Ty jarał się dzisiaj Matrixem jako nowym filmem.

ocenił(a) film na 3
bartu1986

To niestety ból większości filmów, nawet tych współczesnych :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones