PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=107535}

Madagaskar

Madagascar
7,5 399 612
ocen
7,5 10 1 399612
7,0 26
ocen krytyków
Madagaskar
powrót do forum filmu Madagaskar

obok Shreka i Króla Lwa nie licząc animacji Disneya z lat 30 do 80.Mamy tu różne postacie każda jest inna przez co nie ma możliwości aby było nudno a kawałek Wiginam śmiało ciało stał się hitem wakacji w 2005r.Nie brakuje tu też poważnych chwil jednak o to chodzi aby taka animacja bawiła ale szło zarazem z nią pewne przesłanie a Madagaskar właśnie jest tak zrobiony że końcówka jest z puentą.Jest to najlepsza część ze wszystkich części którą ogląda się po 10 razy i wcale nie nudzi.Teraz takich animacji jak Madagaskar już się nie robi na takim wysokim poziomie gdzie można powiedzieć że jest to magiczne kino.

Koneser_Kielce

Niby ta, ale nie wspomniałeś w ogóle o perełkach Pixar'a, takich jaj WALL-E, Toy Story, czy Zootopia.

ocenił(a) film na 9
ByrekK

Po jedynce przyszła druga słabsza część Madagaskaru ale trzecia jest najsłabsza.Podobno powstać ma kolejna część.

ocenił(a) film na 9
Koneser_Kielce

Madagaskar jako komedia dla dzieci według mnie idealnie się sprawuje nie ma tu zbyt przesadzonego i obrzydliwego humoru jak to jest w dzisiejszych kreskówkach z CN i dosyć fajny morał do dzisiaj świetnie się go ogląda.

ocenił(a) film na 9
Sasza9658

Dokładnie Madagaskar ma w sobie magię która sprawia że film się nie nudzi w odróżnieniu od 3 części.

ocenił(a) film na 9
Koneser_Kielce

Gdy zobaczyłem zwiastun nie byłem przekonany do tego filmu jednak gdy zobaczyłem pozytywne opinie moich znajomych to Obejrzałem w końcu Madagaskar pamiętam że bardzo dobrze się bawiłem w trakcie seansu a szczególnie gdy na ekranie pojawiał się król Julian

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones