PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=802011}

Madame J

Mademoiselle de Joncquières
6,2 2 522
oceny
6,2 10 1 2522
Madame J
powrót do forum filmu Madame J

Solidna intryga

użytkownik usunięty

Nie są to, co prawda „Niebezpiecznie związki”, ale intryga jest tak zawiązana, że z ciekawością czekałam jej rozwiązania. Początek lekko przydługi. Za to potem historia nabiera rumieńców i dramaturgii.

Śliczna, Alice Isaaz, która wygląda jakby wyszła z obrazu renesansu. Faktycznie, jej twarz mogłaby być twarzą Madonny Rafaela. Eterycznie piękna. Z taka urodą jest stworzona do ról kostiumowych

Film obejrzałam z przyjemnością. Jest w nim intryga, miłość, zazdrość a to wszystko na tle pięknych, słodkich, kolorowych, dla arystokracji rzecz jasna ;) czasów Belle Epoque
Polecam

ocenił(a) film na 6

Tak, filmowi daleko do rewelacyjnych Niebezpiecznych Związków z 1988, pierwszą część filmu ledwo zniosłam; długa i nudna. Film dopiero rozkręca się wraz z intrygą i rzeczywiście zaskakuje. Zakończenie bardzo mało prawdopododobne, gdyż w XVIII wieku, to co przystało mężczyźnie, nie było akceptowalne w odniesieniu do kobiet.

użytkownik usunięty
Buenovista

Ach, przymknijmy na to oko ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones