PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=607822}

Madryt 1987

Madrid 1987
6,0 907
ocen
6,0 10 1 907
4,7 3
oceny krytyków
Madryt 1987
powrót do forum filmu Madryt 1987

Warto

ocenił(a) film na 8

Film chwilowo chyba nie jest jeszcze w Polsce dostępny żadna drogą - legalną czy nielegalną - poza festiwalami, ale gdy już np pojawi się w kinach studyjnych, polecam do
obejrzenia.
Opiera się właściwie na rozmowie między dwojgiem ludzi, a głównym miejscem akcji jest jedno pomieszczenie. Na ekranie nie dzieje się wiele, jeżeli chodzi o obraz, za to
szermierka słowna jest wyśmienita. Na pewno wiele osób, które oczekują od kina gwałtownych, niespodziewanych zwrotów akcji, ten obraz znudzi i kiepsko może być go
oglądać poza kinem (ja miałam to szczęscie, że trafiłam na niego w Zwierzyńcu), jakkolwiek od siebie mogę powiedzieć, że jest mimo wszystko bardzo dobry.

viccaeineo

Ja oczekuję właśnie film z dobrymi, inteligentnymi dialogami (w dodatku prowadzonymi nago). Racja, nie ma jak go obejrzeć, a najbliższe festiwale są równie daleko jak najbliższe kina studyjne. Czyli tak daleko, że nie da rady obejrzeć. Miejmy nadzieję, ktoś wrzuci ten film na torrenty.

doliwaq

Jest już dostępny , mimo wszystko zachęcam do obejrzenia w kinie studyjnym.

viccaeineo

Wiadomo już coś, można go gdzieś zdobyć, zobaczyć?

TTTiger

Można będzie niedługo, bo w czwartek, 18 lipca g. 20.30 w Krotoszynie w Kinie Przedwiośnie.

eMKa8

Krotochwile w Krotoszynie ;) za daleko dla mnie ;/

użytkownik usunięty
TTTiger

Film od dawna jest do ściągnięcia na torrentach

Już biorę się za niego biorę. Thx for info ;D

użytkownik usunięty
TTTiger

No prosze jak się kolega cieszy,pewnie kolega widział niektóre scenki z filmu? ;) No fajny,mi sie nawet spodobał w miarę...

Nie po prostu od niedawna zacząłem samemu "próbować uczyć się" hiszpańskiego, a głównym motywem tego filmu jest dialog ;)

użytkownik usunięty
TTTiger

No to super,a film już masz?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones