PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=708835}
6,1 43 739
ocen
6,1 10 1 43739
5,2 12
ocen krytyków
Magic Mike XXL
powrót do forum filmu Magic Mike XXL

Nie wierzę, że takie filmy powstają, ale to świadczy o upadku naszej cywilizacji.

Mężczyźni rozbierający się przed kobietami, czyli kwintesencja upadlania płci męskiej trwa w najlepsze. Najpierw próbują chłopców ubierać w sukienki, a teraz jeszcze to.

W filmie w którym by kobiety rozbierały się przed mężczyznami uznany byłby za niosący przemoc wobec kobiet, a mężczyźni byliby traktowani jako dranie. Ale jak faceci rozbierają się przed babami to nic zdrożnego, nikt nie widzi nic złego a film to komedia - brak słów.

W tym przypadku wkurza mnie nagonka na mężczyzn chodzących do klubów go go, bo jeśli jakieś baby mogą patrzeć na rozbierających się facetów to nikt nie ma prawa zabraniać poprzez wprowadzanie nowych norm społecznych, mężczyznom patrzeć na (tylko) roznegliżowane panienki.

Mam nadzieję, że prawdziwe kobiety tego filmu nie będą oglądały. Co najwyżej same szowinistki i pozbawione dobrego smaku babska będą zachwycać się tym, że faceci rozbierają się przed kobietami, a nie na odwrót.

SzachLeo

Tak, racja. Prawdziwe kobiety tego nie ogladaly tylko kosmitki, i to szowinistki i babska bez smaku. LOL. Co to za tekst?!
Facet moze isc na striptease, w filmach jest pelno kobiet wyginajacych sie na rurze i jakos wszyscy ogladajacy te filmy nie uchodza za szowinistow. Ten film jest dla kobiet, ktore chca sobie popatrzec na muskularnych facetow wyginajacych sie na ekranie. Co w tym zlego, ze ida do kina to ogladac?
To ze film wyszedl bardzo kiepski, to juz inna bajka.

josu2359

W jakich filmach niby te kobiety się wyginają? Jakieś tytuły, bo takich nie znam.

Wiesz, kobiety często mówią o równości i zawsze się jej domagają, więc tak samo powinno być po powstaniu pierwszej części tego filmu, zamiast rozbierania facetów kolejny film ze striptease kobiet. Niestety ,,równouprawnienie,, działa w jedną stronę. Powstanie tego filmu to niechybna kontynuacja produkcji, w których to występują tylko nadzy mężczyźni (jak ma to miejsce w teatrze) a kobiety mają ubaw jako widownia. Odwrotna sytuacja uznana byłaby za stereotypową i szowinistyczną.

Jeżeli kobiecą potrzebą jest patrzenia się na muskularnych mężczyzn to inaczej jak niską prymitywną pobudką tego nazwać nie można. Mężczyzna z gazetą playboy musi się ukrywać, żeby nie być uznanym za zboczeńca, a dla kobietek robią takie filmy.

ocenił(a) film na 3
SzachLeo

Słabo szukasz. Wystarczy wpisać w google "13 najlepszych striptizów w historii kina" - prawie same kobiety.
Żeby chcieć popatrzeć na ładne ciała, nie trzeba od razu być idiotą. Nie wiem, dlaczego tak Cię to boli.

o_t

Prawie robi różnicę.

ocenił(a) film na 3
SzachLeo

"kobiety często mówią o równości i zawsze się jej domagają"
Najpierw piszesz coś takiego, a teraz zachowujesz się, jakby ten jeden film (no, ma dwie części, więc można nawet powiedzieć, że dwa... niech stracę :p ) z wyginającymi się facetami to było więcej niż cała lista damskich striptizów (widzę, że niżej ktoś wymienił co najmniej 7, a to i tak mało, bo wystarczy zrobić to, co napisałam w poprzednim poście i wyskakuje cała masa). :)

o_t

Co mnie obchodzą filmy sprzed iluś tam lat? One są już stare i przechodzą do przeszłości... Po pierwszej części Mike powinna powstać tym razem ze striptizerkami i to by było w ramach równouprawnienia.

ocenił(a) film na 3
SzachLeo

To może nakręć trzecią część sam, to będzie dokładnie taka, jak chcesz.

SzachLeo

o_t zgadzam sie z Toba. Poza tym SzachLeo skoro tak ciezko jest ci poszukac filmow ze stripteasem damskim- to prosze bardzo, oto niektore z tytulow- Femme Fatale, showgirls, Flashdance, Striptease, 9 1/2 weeks, Closer, True Lies itd. Enjoy! Skoro powstala druga czesc Magic Mike'a swiadczy to o tym, ze byl popyt. Co do rownouprawnienia- nie ma nic zlego w tym, ze ktos nakrecil film dla widowni w ktorej przewazaja koniety i homoseksualisci. Nie lubisz facetow, nie ogladaj.

josu2359

Nie mam zamiaru patrzeć na nagich mężczyzn z fujarami na wierzchu bo mnie to nie interesuje i jest to niesmaczne, wulgarne, ale wystarczy włączyć film w telewizji aby takie sceny były pokazywane. To jest narzucane na siłę. Nagość kobieca jest cenzurowana, do tego stopnia, że kobiece piersi uznaje się za taką samą nagość co pokazanie męskich genitaliów. Spróbuj wymienić nowe filmy gdzie można zobaczyć całe nagie aktorki od góry do dołu. Zobaczysz, że takie filmy nie istnieją

SzachLeo

A ja to widzę trochę inaczej. Jest tu gloryfikacja piękna męskiego ciała, a ich postępowanie dyktowane, niejako usprawiedliwione, chęcią dawania radości i przyjemności kobietom. Z kolei kobiety przedstawione i zachowujące się jakby myślały nie tą częścią ciała co powinny, podniecające się do najwyższego stopnia bo roznegliżowany koleś wyciera się o nieznajomą 'wybrankę', rzucające pieniędzmi z taką łatwością jakby to był papier toaletowy. Mam czuć się 'królową' bo taki ogier rzuca mną i turla mną po podłodze wykonując przy tym ruchy frykcyjne nad moją twarzą? No litości. Te wyjące kobiety ukazane w filmie to jakieś dno.

Na film poszłam z ulicy, nie wiedząc właściwie co to jest, ani nie oglądając wcześniej pierwszej części. Na scenach 'tańca' byłam zniesmaczona, a na widok tych bab w spazmach bo zobaczyły zgrabne męskie ciało zniesmaczona..

SzachLeo

jacy idioci tu wchodza, tak ich telewizja rozpiescila ze cycki i dupy sa na każdym kanale, a jak powstaje film dla kobiet to desperaci wchodza i wypisują śmieci, tak to czytam i nie wierze ze tacy ludzie istnieją, moze urodziłeś o epokę za późno

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones