film

Magiczne sanie

Sleigh Bells Ring
2016
1h 22m
5,4 383
oceny
5,4 10 1 383
Podczas organizowania bożonarodzeniowej parady Laurel zwraca się o pomoc w odnowieniu starych sań do dawnego chłopaka. więcej mniej
Magiczne sanie zobacz gdzie obejrzeć online

reżyseria

scenariusz

gatunek

produkcja

premiera

Laurel Bishop (Erin Cahill), zajmująca się miejską zielenią dostaje awans, przez co jej nowym zadaniem jest zorganizowanie bożonarodzeniowej parady. Kobieta jest pod dużą presją, dzieląc czas między natłokiem pracy a samotnym wychowaniem córki Scarlett (Dakota Guppy). Laurel znajduje inspirację w starych saniach, które od razu kupuje naLaurel Bishop (Erin Cahill), zajmująca się miejską zielenią dostaje awans, przez co jej nowym zadaniem jest zorganizowanie bożonarodzeniowej parady. Kobieta jest pod dużą presją, dzieląc czas między natłokiem pracy a samotnym wychowaniem córki Scarlett (Dakota Guppy). Laurel znajduje inspirację w starych saniach, które od razu kupuje na paradę. Gdy kobieta musi odnowić pojazd zwraca się o pomoc do dawnego chłopaka Alexa (David Alpay).

studio
Annuit Coeptis Entertainment II / Hallmark Channel, The
tytuł oryg.
Sleigh Bells Ring
inne tytuły
Runaway Sleigh (tytuł roboczy) USA
więcej
Zdjęcia do filmu zostały nakręcone w Mission i Abbotsford (Kanada).
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych

Magiczne ssanie

użytkownik usunięty

Laurel czuje ssanie w dołku - dawnego chłopaka można korzystnie wycisnąć. Roszczenia wspiera fakt, iż chłopakowi dobrze się wiedzie. Pod byle pretekstem usiłuje odnowić znajomość i snuje bieliźnianą intrygę.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones