PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=30388}
7,3 78 802
oceny
7,3 10 1 78802
7,4 13
ocen krytyków
Malèna
powrót do forum filmu Malèna

Zakochałam w Monice Bellucci. Ideał piękna w tym filmie. Nawet tylko dla niej warto obejrzeć 'Malene'.

użytkownik usunięty
klaudia89_filmweb

TAAAAKKKK!!! :-)) Ujęłaś to co należałoby powiedzieć o tym filmie. Ja też ją kocham po tym co zobaczyłem...

użytkownik usunięty

Uwielbiam ten film. Boski. ;] I Bellucci przepiekna.

dokładnie, Bellucci to piękna kobieta. Ja się w niej może nie zakochałam :D ale na pewno mnie zafascynowała ;)

ocenił(a) film na 4
klaudia89_filmweb

szkoda że tak ciężko mi było dostać wersję bez cenzury.... :)

ale obejrzałem w końcu.
film wiele traci jeśli jest skrócony.

plantum

A możesz podpowiedzieć gdzie i jak dostać taką wersję? ;) Dla Monici Bellucci warto się trochę namęczyć żeby choć pięć dodatkowych minut obejrzeć :-)

ocenił(a) film na 10
mcblade

Jest juz na youtube :>

ocenił(a) film na 8
plantum

Zastanawia mnie kto wpadł na tak głupi pomysł żeby cenzurować ten film.

ocenił(a) film na 10
skawa1990

To ja odpowiem: USA. Wersja europejska=wersja dla USA. Tam niestety 13 letni chlopcy NIE MAJA FANTAZJI SEKSUALNYCH Z DOROSLYMI KOBIETAMI...albo raczej ludzie nie chca by mieli -> pedofilia. A raczej pedofiliofobia. Tylko o to sie rozeszlo...

ocenił(a) film na 8
klaudia89_filmweb

to prawdziwie piękna rola

ocenił(a) film na 7
krolrys

Co jest w wersji nieocenzurowanej? Bo w sumie nie wiem którą widziałam, ale moja nie wyglądala na szczególnie pruderyjną ;)

ocenił(a) film na 10
whaatsernamee

Hmm, scenka chlopca w kinie na pewno, wiecej rozebranych fantazji...i chyba ta scena, gdzie Malena jest Matka Boska i idzie przez miasto na piedestale. Cos pieknego,

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones