PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=790375}
6,8 66 921
ocen
6,8 10 1 66921
5,5 17
ocen krytyków
Mamma Mia Here We Go Again
powrót do forum filmu Mamma Mia! Here We Go Again

Lily James

ocenił(a) film na 5

bardzo liczę na to, że mnie nie zawiedzie i jej młoda Donna będzie fajną postacią :)

Weeping_Angel

Moim zdaniem super wybór

ocenił(a) film na 8
dominikar81

REWELACYJNA i dobrze śpiewa

Weeping_Angel

https:// www.youtube.com/ watch?v=BWnKGYnuE8o

Po tym klipie jeszcze bardziej nie mogę się doczekać filmu! :D

Heroes_Pe

O tak. Lily dała tam czadu!

ocenił(a) film na 10
Weeping_Angel

Myślę, że młoda Donna ma trudne zadanie ;)

ocenił(a) film na 8
annz96

wniosła świeżośc, radość, piękno i dobry głos

Weeping_Angel

Nie zawiodła ;)

ocenił(a) film na 8
Raven_86

nie zawiodła :)

ocenił(a) film na 8
Weeping_Angel

Młoda Donna to od tej pory zdecydowanie moja ulubiona postać! A Lily James genialna, śliczna, utalentowana, zabawna. Genialny wybór! Dzieki niej postać donny jeszcze więcej zyskała w moich oczach.

ocenił(a) film na 4
swoboda_dnia

Film był delikatnie mówiąc kiepski a nawet trochę bardzo kiepski, ale zgadzam się z Tobą w 100% Lilly James była genialna, gdyby nie ona chyba bym nie wytrwał do końca :)

ocenił(a) film na 8
Weeping_Angel

Uważam, że dobór w s z y s t k i c h sześciorga młodszych aktorów odtwarzających role (A) trzech późniejszych "ojców" Sophie oraz (B) Donny i jej dwóch przyjaciółek z zespołu - to istny strzał w dziesiątkę. Gdy w końcowym popisie muzyczno-tanecznym stają obok siebie Sam stary i Sam młody, Harry starszy i Harry młodszy, Bill i Bill, jak stają przy sobie Rosie i Tanya dzisiaj oraz Rosie i Tanya sprzed lat - wszyscy wyglądają jak wypisz wymaluj rodzony ojciec z synem, rodzona matka i córka.

Ale Lily James nie tylko mi pasuje jako absolutnie wiarygodna młodsza wersja Meryl. Lily dosłownie trzyma na swych barkach całe obszerne partie musicalu. I temu zadaniu taje radę!

ocenił(a) film na 10
Film_Polski

Absolutnie się zgadzam. Lilly była fantastyczna.

ocenił(a) film na 7
Film_Polski

są różnice, jeśli o dobór postaci chodzi - np. kolor oczu (Lilly ma brązowe, Meryl chyba niebieskie, nie jestem pewna), ale generalnie ta różnica aż tak nie rzuca się w oczy.

bardzo fajnie dobrana ekipa. potwierdzam
dobrze mi się ich oglądało i słuchało w kinie ;)

ocenił(a) film na 8
Film_Polski

REWELACYJNA, do tej pory znalam ją z KOPCIUSZKA :)

gabigabi7

No to polecam Downton Abbey. Lily zagrała kuzynkę lorda Grantham. Postać drugoplanowa, ale bardzo dobra. I Baby Driver. Dla znakomitej muzyki i Lily naprawdę warto obejrzeć ten film. Och, a jeśli lubisz klimaty zombie to jeszcze Duma i uprzedzenie i zombie. Scena odrzuconych oświadczyn to miodek ;)

ocenił(a) film na 4
Weeping_Angel

Casting młodej Donny, jak i ich koleżanek po prostu był IDEALNY. Serio. Jak zobaczyłem młodą Tanyę, to umarłem <3 W filmie wiele elementow się nie udało, ale to jedno było zdecydowanie ogromnym plusem. :D Zapraszam też do mojej recenzji nowego Mamma mia. https://www.youtube.com/watch?v=TFRkv3F2a-I

Weeping_Angel

Dała radę. Rozkłada nogi przed każdym facetem.

ocenił(a) film na 7
Weeping_Angel

W moim odczuciu była zjawiskowa. Nie mogłam oderwać oczu, przyćmiła każdego swojego faceta :)

ocenił(a) film na 4
Weeping_Angel

imo okropna była, jej głos był przesiąknięty auto-tunem, jej maniera strasznie mi przeszkadzała, była nienaturalna i zupełnie odmienna od pierwowzoru Donny (z charakteru, o wygląd już mniejsza)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones