6,0 87
ocen
6,0 10 1 87
86
chce zobaczyć
{"type":"film","id":236741,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/film/Manchester+United-2003-236741/tv","text":"W TV"}]}
Manchester United
  • Netflix - https://www.netflix.com

    abonament
    za 34 zł


Kåre i Anna mieszkają w małym miasteczku na zachodnim wybrzeżu Norwegii. Są razem od dzieciństwa. Tak długo, jak żywią do siebie gorące uczucia, czynią to także względem piłki nożnej - kochają Manchester United. Nie mają dzieci, żadnego psa, kota, złotej rybki czy chomika, lecz mają United. Anna pracuje w lokalnej restauracji, KåreKåre i Anna mieszkają w małym miasteczku na zachodnim wybrzeżu Norwegii. Są razem od dzieciństwa. Tak długo, jak żywią do siebie gorące uczucia, czynią to także względem piłki nożnej - kochają Manchester United. Nie mają dzieci, żadnego psa, kota, złotej rybki czy chomika, lecz mają United. Anna pracuje w lokalnej restauracji, Kåre zrezygnował ze swoich marzeń o graniu w piłkę, by pracować w magazynie. Nie są w stanie otrzymać kredytu, który pozwoliłby im na kupienie upragnionego dużego domu. Jednak wkrótce odwiedza ich Stian - stary przyjaciel Kåre z dzieciństwa, który teraz jest wielkim biznesmenem.

Manchester United zobacz gdzie obejrzeć online

reżyseria

scenariusz

gatunek

produkcja

Filmweb uwzględnia obecność filmów/seriali/programów udostępnianych na wskazanych serwisach streamingowych: Canal+, Netflix, HBO MAX, Player, TVP VOD, Play NOW, Itunnes, Apple TV+, Nowe Horyzonty, vod.mdag.pl, Pięć smaków, MOJEeKINO, Vod.pl, Chili, Amazon Prime, Ninateka, Playstation Plus Video Pass, Canal+ Premiery, Dafilms, Cineman, Outfilm, Kino Pod Baranami, Katoflix, Loomi, Viaplay, 35mm, WFDiF i Polsat Box.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą filmów, seriali, programów i bajek dostępnych na życzenie na platformach VOD.