PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=490819}

Martwa stacja: Upadek

Dead Space: Downfall
6,6 4 325
ocen
6,6 10 1 4325
Martwa stacja: Upadek
powrót do forum filmu Martwa stacja: Upadek

Moim zdaniem genialny pomysł EA na wypromowanie gry Dead Space która ukazuje się na dniach. Sam film moim zdaniem bardzo klimatyczny, świetnie wprowadza w nastrój przed grą. Jedna z najkrwawszych animacji jakie widziałem. Dla mnie jedyn słowem bomba! Oby gra była podobna w klimacie

ocenił(a) film na 7
budzik_

Grę właśnie przechodze na konsoli i jestem w niebo wzięty(raczej w piekło-wzięty ;D) uwielbiając klimaty Obcego, COŚ czy Ukrytego wymiaru (3 z moich ulubinych filmów) na grę wyczekiwałem ze zniecierpliwieniem i tym bardziej jestem zadowolony że się nie zawiodłem- jest to jedna z lepszych, klimatycznych gier jakie ostanio przyszło mi grać...dlatego w wolnej chwili z wielką chęcia zabiorę się za Downfall ale po komentarach widze, że animka równierz nie zawodzi - cool ;D


aha- są jeszcze dostępne komiksy (dokładnie 6) Dead Space'a ale tutaj niewiem jaka jest ich chronologia odnoście animki i gry

ocenił(a) film na 10
FvJ

Z tego co właśnie wyczytałem na Wiki to chronologicznie wygląda to tak: komiksy, potem animka a na koniec gra. Swoją drogą wielkie dzięki za info o komiksach bo o tym nawet nie słyszałem wcześniej!

ocenił(a) film na 8
budzik_

Rewelacyjny film, szkoda tylko ze dowiedziałem się o nim po ukończeniu gry. Ale i tak było fajnie zobaczyć jak to wszystko się rozpoczęło.

ocenił(a) film na 7
Artoven

Widzę, że sporo osób gra w tą świetną grę...więc chcę się z wami podzielić pewnym smaczkiem z gry.....zajarzą to ci którzy ukończyli grę...a ci którzy jeszcze grają niech nie psują sobie wrażeń.....

oto spis wszystkich chapterów z angielskiej wersji

1. New Arrivals
2. Intensive Care
3. Course Correction
4. Obliteration Imminent
5. Lethal Devotion
6. Environmental Hazard
7. Into the Void
8. Search and Rescue
9. Dead on Arrival
10. End of Days
11. Alternate Solutions
12. Dead Space


Teraz.....czytajcie po kolei same pierwsze litery każdego z chapterów....i co wam wychodzi ;-)

FvJ

:)

ManBehindTheMist

o kurwa kto przetłumaczył ten tytuł :/ dead space "martwa przestrzeń" odpowiada najlepiej to że ten termin odwołuje się do medycyny... oznacza że z powietrza które wdychamy "Dead Space" to przestrzeń która nie bierze udziału w wymianie gazowej czyt. azot argon itp itd. szkoda słów kto się bierze za tłumaczenie...

ocenił(a) film na 7
puchoo

http://www.filmydvd.pl/x_C_I__P_40523807.html

wygląda na to, że ekipa będąca dystrybutorem tego filmiku w PL zdecydowała się na ten krok- dla mnie jest to zupełnie bezsensu bo gra (która wyszła w polskiej wersji językowej) ma nie zmieniony tytuł

FvJ

szkoda słów, tytuł powinien pozostać taki sam, ewentualnie upadek mógłby zostać ale też nie koniecznie

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones