PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=490819}

Martwa stacja: Upadek

Dead Space: Downfall
6,6 4 325
ocen
6,6 10 1 4325
Martwa stacja: Upadek
powrót do forum filmu Martwa stacja: Upadek

Do seansu przystąpiłem grając aktualnie w Dead Space'a(jedna z lepszych gier ostanimi czasy)...film jest prequelem gry pokazuje co wydarzyło się na statku Ishimura nim nasz "gierkowy heros" Issac postawił swoje nogi na pokładzie tegoż statku....oczywiście jako że jest to animka to nie spodziewajmy się nie wiadomo czego- prosta historyjka o znalezionym artefakcie przy którym ludziom zaczęła odbijać szajba i rozpoczęła się rzeź - filmik bardzo dobrze wprowadza w środowisko gry a że to animacja jest dodatkiem do gry więc nie ma sensu jej oglądać nie ruszając potem gry.. Dobra Kreska, fajny, brutalny i krwawy klimat są niewątpliwym plusem...lecz nie ma takiego napięcia które towarzyszy przechodzeniu gry
EA wpadło na świetny pomysł i za to im chwała -wypuścili bardzo dobrą grę podpartą dobrą animacją....8/10 dla animki 9/10 dla gry
PS. jeżeli ktoś z was nie widział świetnego/genialnego intra gry to polecam się zapoznać
http://www.gametrailers.com/player/36332.html

nawet nie wiecie jak bardzo się zszokowałem gdy się okazało że końcówa scenka animki to początek samego intra....z tą klimatyczną muzyczką ;-)

ocenił(a) film na 7
FvJ

To ja polecam jeszcze jeden trailer gry:

http://www.gametrailers.com/player/41504.html

A animacja świetna. Ma fajny klimacik, jest krwawa niczym gra i świetnie pokazuje co wydarzyło na statku zanim przybył Issac. I to nawiązanie w scenie między główną bohaterką, a pewną blondynką odnośnie jej chłopaka :)Zakończenie z tą klimatyczną muzyczką potrafi wywołać ciary u osób grających w grę :) Gdyby każda gra była reklamowana w tak fajny sposób :D 8/10

ocenił(a) film na 7
FvJ

Rozpoczynając przygodę z grą Dead Space nie miałem pojęcia o istnieniu filmu pod tym samym tytułem. Po "wywęszeniu" owego tytułu, bardzo ucieszyła mnie wiadomość, iż jest to prequel gry, który ukazuje bezpośrednią przyczynę utraty łączności ze statkiem wydobywczym Ishimura, a w konsekwencji przybyciem grupy inżynieryjnej, w skład której wchodzisz właśnie TY, graczu.
Film podobał mi się, ale...i tu zgodzę się z kolegą "z góry", obraz filmu nie buduje takiego napięcia, które można odczuć w grze(może dlatego że, w grze sam kierujesz tym co dzieje się na ekranie?!).
Ode mnie Dead Space Downfall otrzymuje 7/10 za pomysł, zbudowanie brutalnego klimatu i bezpośredni związek z grą.
PS Na sklepowych półkach powinna pojawić się edycja rozszerzona gry zwierająca DS Downfall ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones