PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=490819}

Martwa stacja: Upadek

Dead Space: Downfall
6,6 4 325
ocen
6,6 10 1 4325
Martwa stacja: Upadek
powrót do forum filmu Martwa stacja: Upadek

Doom - podobienstwo?

ocenił(a) film na 6

10 minut temu zakonczylem ogladac dead space'a. film calkiem dobry, ode mnie 6 bo przyjemnie sie ogladalo tymbardziej jak ktos (tak jak ja:)) lubi anime. jedyne co mnie niepokoi to olbrzymie podobienstwo do gry DOOM 3 w ktora tez niedawno gralem:/ nie wiem czy film doom byl na podstawie gry bo nie ogladalem, ale historia w dead space jest niemalze identyczna,kto gral zauwazy:
- odnalezienie starozytnego artefaktu
- przebudzone zlo
- wszedzie krew i zombiaki
- na scianach te wielkie jakby zyly czy cokolwiek to jest?
- no i ten glos dziewczynki w pewnym momencie, tutaj zywej, w doomie ten glos nas nachodzil co kilka godzin gry:)

mocne 6 ale nie wiecej ze wzgledu na brak jakiejs innowacyjnosci i podobienstwo do doom'a. wieczorkiem z nudow mozna obejrzec (jak ja:)

pozdrawiam

ps. moj pierwszy komentarz na stronce:) do zobaczenia

ocenił(a) film na 7
iwano

ciężko nazwać przemienionych "zombie". co do doom to film jest stworzony o pomysł ale nic ponadto. scenariusz został spaprany i trąci resident evil - niestety.
Pozdr.

ocenił(a) film na 6
iwano

jaki znow doom przeciez to jest Obcy w nowym ubranku. Poza tym slabe zakonczenie :(

ocenił(a) film na 6
ezi86

nie mowie ze chodzi mi o podobienstwo do filmu doom bo nie widzialem tego filmu, chodzi mi o gre PC DOOM 3. kreskowka jest do niej bardzo podobna.

iwano

ta kreskowka nie ma nic wspolnego z DOOM'em lol O_O

przeciez film powstal w oparciu o wydarzenia zawarte w grze EA
pt. DEAD SPACE

animacja sluzy wprowadzeniu do gry...
gdy film sie konczy widzimy nadlatujacy statek.
na tym wlasnie statku znajduje sie Isaac Clarke czyli bohater ktorym kierujemy w grze.
Jednym slowem film konczy sie w momencie rozpoczecia gry

I KAZDEMU POLECAM ZAGRAC !!!!!!!!! TO JEST NAJLEPSZA GRA SURVIVAL-HORROR W JAKA KIEDYKOLWIEK GRALEM !!!!

ocenił(a) film na 6
wookie89

Kolego, chyba niedokladnie przeczytales co napisalem. nie mowie ze ma to cos wspolnego z doomem ale ze jet bardzo podobne do gry doom3 na PC. A to jest roznica.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones