PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=490819}

Martwa stacja: Upadek

Dead Space: Downfall
6,6 4 323
oceny
6,6 10 1 4323
Martwa stacja: Upadek
powrót do forum filmu Martwa stacja: Upadek

Fajna jatka

ocenił(a) film na 7

Całkiem fajna masakra. Klimat jest, hektolitry keczupu są, bebeszki są. Fabuła jak na horror przyzwoita, animacja ładna, dubbing okej, postaci trochę płytkie, no ale czego ja się spodziewałem, nikt się chyba nie oszukuje, że to ambitny film. Teksty są na tyle proste, że zrozumiałem 95% w anglojęzycznej wersji. Nawet żałuję kilku postaci. Idealne jako dobranocka :D Daję 7.

ocenił(a) film na 6
MINTOR1994

Film nie był ostatecznie taki zły, zwłaszcza że stanowi dodatek do gry (w którą notabene nie grałem). Klimat faktycznie ma, sceny walki są fajnie zrobione. Styl graficzny mi pasuje, wreszcie coś co odcina się od anime. Jedynie w niektórych momentach animacja jest drętwa jak decha, ale nie we wszystkich (są sceny zrobione naprawdę nieźle). Na pewno jest lepsze od pseudo plastikowego 3d w Aftermatch.

ocenił(a) film na 7
MerxPL

W Aaftermatch jest za to nieco lepsza fabuła, ale mniej nadająca się na horror. No i zgadzam się, te części w 3d wyglądały okropnie. Co do gry - również polecam, niedawno zacząłem i muszę przyznać ze jest naprawdę klimatyczna, w słuchawkach można czasem naprawdę podskoczyć ;D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones