PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=490819}

Martwa stacja: Upadek

Dead Space: Downfall
6,6 4 323
oceny
6,6 10 1 4323
Martwa stacja: Upadek
powrót do forum filmu Martwa stacja: Upadek

Kiepski prequel

ocenił(a) film na 3

Zaznaczę, że nie grałem w grę i nie jestem w stanie czepiać się co do spójności jej z filmem. Ale nie zrobiono nic żeby uczynić przwidywalny schemat prequela (wirus/zaraza dostaje się do obiektu i rozprzestrzenia się wokół ludzi w nim) w jakiś sposób ciekawy. Animacja dla mnie jest ok a dubbing też w porządku lecz niestety, jako dodatek do np. edycji kolekcjonerskiej gry mógałby być ciekawostką, jako oddzielna produkcja już nie.

robinson113

film jest słaby, ale można obejrzeć. Mimo wszystko polecam tylko fanom którym spodobała się gra :)

ocenił(a) film na 10
KrzywiznaSosny

jak się zbierało videologi i audiologi to tam są rzeczy które są poruszone i wyjaśnione w filmie. Zebrałem w grze ten z doktorkiem co zabił kapitana tą strzykawką i pierwsze co mi się na myśl rzuciło "FILM" :D

ocenił(a) film na 6
fajny334

W tym filmie wyglądało to faktycznie jak wypadek, a w grze w video-logu jak najnormalniejsza egzekucja, takie perfidne władowanie strzykawki do oka. Szkoda tylko, że w grze nie ma żadnych odwołań do zakończenia tego filmu jak i komiksu *no może prócz logu bohatera tego komiksu znalezionego na powierzchni planet). Znaczy Dead Space Downfall jak i komiks kończą się nagranymi ostrzeżeniami przed Ishimiurą, Aegis VII jak i Znakiem, a w grze o nich ani widu ani słychu, a to dziwne, skoro były one robione jako promocja dla gry.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones