Evil Dead

1 godz. 30 min.
5,6 47 669
ocen
5,6 10 47669
10 030
chce zobaczyć
7,0 8
ocen krytyków
{"rate":7.0,"count":8}
{"type":"film","id":629476,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/film/Evil+Dead-2013-629476/tv","text":"W TV"}]}
powrót do forum filmu Martwe zło
  • sador1991 ocenił(a) ten film na: 9

Swietnie zrealizowany film w odroznieniu od Martwego zla z 1981r zdecydownie bardziej krwawy i nie zawiera elementu komedii i troszke z innym zakonczeniem ale jest to bardzo dobre dla mnie.Przed obejrzeniem nie nastawailem sie na cos niezwyklego po zwiastunie a tu petarda w dodatku ta satanistyczna muzyka w tle sprawia ze w mojej ocenie film jest na rowny z poprzednia wersja.Lubie remaki horrorow ale malo jest dobrych ale beznadziejnych mnustwo np.Piatek 13,Cos,Wzgorza maja oczy itp.Ciekawe moze kiedys ktos zrobi remake Potwora z Czarnej Laguny.

• Dealric ocenił(a) ten film na: 2

sador1991 Rzeczywiście całe ich MNUSTWO.

• użytkownik usunięty ocenił(a) ten film na: 2

sador1991 "Piątek 13" to reboot, "Coś" jest prequelem, a "Wzgórza..." wypadają zaskakująco dobrze jako remake.

Tylko jedynka Wzgorz dobrze bo dwojka slabo

• simon3333 ocenił(a) ten film na: 8

sador1991 Zgadzam się.Fajnie wypadł :0

simon3333 Ciezko zrobic udany remake.

• DoktorLejdo ocenił(a) ten film na: 9

sador1991 Prawie tak samo dobry jak pierwotna wersja jednak tu brakuje tego klimatu co był u Ramiego

• Koneser_Kielce ocenił(a) ten film na: 9

sador1991 Remake ma lepsze efekty ani przez moment nie ma sceny która może rozśmieszyć widza w odróżnieniu od wersji Ramiego.Zakończenie jest również dużo lepsze bardziej zapada po seansie jednak pod każdym innym względem remake jest słabszy.

• Koneser_Kielce ''pod każdym innym względem remake jest słabszy''
    Według mnie ciężko w ogóle porównać do siebie te filmy, oprócz tytułu i ogólnego zarysu fabuły są to dwa zupełnie inne gatunki.

• drill90 ocenił(a) ten film na: 5

sador1991 "Rewelacyjny remake"

Nie.