PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=629476}

Martwe zło

Evil Dead
5,7 52 387
ocen
5,7 10 1 52387
7,1 12
ocen krytyków
Martwe zło
powrót do forum filmu Martwe zło

moim zdaniem bardzo udany remake, zrobiony w starym stylu (czyli krew, flaki itd.), powiedzmy sobie szczerze, stare martwe zlo, bylo fajne w tamtych czasach, teraz jak na to patrze to odczuwam maly dyskomfort i niedosyt, jestem zwolennikiem remakow, dlatego dla mnie film wyszedł swietnie, mialem w nim wszystko co chcialem i oczekiwalem

ocenił(a) film na 7
floster79

Zdecydowanie lepszy od REMAKU, a to się rzadko zdarza! Ode mnie 7/10. Stary "Evil Dead" miał tylko klimat dobry. 4/10.

LeoMessi86

"zdecydowanie lepszy od remaku" ? przecież to jest remak starego evil dead :)

ocenił(a) film na 7
floster79

haha no faktycznie się popieprzyłem. Miało być: lepszy od oryginału ;)

LeoMessi86

hehe zgadzam sie w 100% :)

ocenił(a) film na 2
floster79

Niezłe z Was debile.

użytkownik usunięty
NedznySzczur

Odezwała się inteligencja podwórkowa:P Jak masz zamiar umieszczać takie 'posty' (nawet gówno ma więcej treści..) to wyjazd z tego forum.

szkoda nerwów na takie osoby

użytkownik usunięty
floster79

Masz rację, ale nie cierpię haejterów i tępię ich jak mogę:P

siema widziałeś coś ostatnio godne polecenia może ?

użytkownik usunięty
floster79

Hej.
Ostatnio wsiąkłem w świat komiksów (to akurat trwa od dzieciństwa;) i ich animacji. Oglądałem prawie wszystko jeśli idzie o Batmana, Supermana i Ligę Sprawiedliwości. Poza jakimiś 'drobiazgami' (z serii Batman Unlimited i DCU czyli z najnowszych produkcji) jest naprawdę dobrze. Momentami nawet wręcz rewelacyjnie - szczególnie alternatywne rzeczywistości są fajne (np. JL: Flashpoint Paradox) i 'stary' Gacek (2ga część Powrotu Mrocznego Rycerza - akcje z Jokerem i z Supermanem spowodowały u mnie opad szczeny Oo).
Natomiast film, który ostatnio rozłożył mnie na łopatki to Excision vel. Chirurgiczna Precyzja. Znajdziesz tu mix różnych gatunków, w tym trochę gore i porytych wizji;) Tylko ostrzegam - choć można się momentami nawet uśmiechnąć film nie należy do wesołych (to jest głównie dramat). Ale jeśli masz 'pragnienie krwi' to tu ją jak najbardziej uświadczysz;)
I wyżej napisałem, że nowe Coś mi się podobało (ale pewno czytałeś). Trochę momentami raziły CGI, ale generalnie był klimat i fajne połączenie z filmem Carpentera. Dałem nawet 8/10 - miało być 7,5, ale jak czytałem kolejne bezsensowne fale hejtów wylewanych na ten obraz (szczególnie oceny jedynkowe) to dorzuciłem 'pół oczka' na pohybel zaniżonej średniej:P
A najlepiej to wejdź w obejrzane przeze mnie ostatnio filmy i sam zobacz. Może znajdziesz COŚ jeszcze dla siebie;)

siema kurde bardzo fajną zajawka masz z tymi komiksami naprawdę godne pozazdroszczenia :) a co do filmu to ci powiem zaskoczyłeś mnie :) bo nie widziałem go, a po twojej recenzji wynika ze to całkiem niezła produkcja, i myślę ze mi tez się spodoba, dzięki wielkie, ja ostatnio topie się głównie w horrorach (nic nowego hehe) ale niskobudżetowych, jeśli mogę ci coś zaproponować (a nie widziałeś tego) to horrorek "egzorcyzmy of Molly hartley" może nie jest to horror pierwszej klasy, ale po wylewie kina found fotage, dobrze jest coś zobaczyć innego, ta produkcja z pewnością do niej należy, film jest zrobiony trochę w stylu lat 80 (wiadomo tamtego klimatu się już nie uzyska), jest tam parę niedoróbek itd. ale dla mnie fana horrorów, jest to całkiem niezła produkcja, lecz kazdy ma tam swój gust i wynosi swoje opinie na temat filmu, jeszcze raz dzięki za info na pewno go zobaczę pozdrawiam :)

użytkownik usunięty
floster79

Ok zaraz zaznaczam 'konieczny do obejrzenia';) BTW w polecanych przez Ciebie Egzorcyzmach (czy Nawiedzeniu - nie wiem jak nasi to przetłumaczyli..) gra AnnaLyne McCord, która zmiażdżyła mnie swoja główną rolą w Chirurgicznej Precyzji. Dla niej samej warto obejrzeć ten film, zaprawdę powiadam Ci;)
Heh, tak się wciągnąłem w te 'kreskówki', iż co niektórzy aż zaczęli się o mnie zamartwiać czy aby w rozwoju się nie cofnąłem;) Ponoć na stare lata człowiek dziecinnieje, więc może coś w tym jest;P Ale od dawien dawna uwielbiam Gacka/Batmana i od dawna też zbierałem się, aby obejrzeć pełnometrażowe animacje made in DC world no i nie żałuję:) Przy niektórych produkcjach naprawdę ponownie poczułem się jak dziecko, tylko takie dorosłe, spragnione ekranowej krwi i orgii przemocy;) I kilka z tych produkcji mnie pod tym względem bardzo pozytywnie zaskoczyło, szczególnie w/w przeze mnie tytuły. Jak będziesz chciał też się wciągnąć to polecam wszystko co obejrzałem a czemu wystawiłem oceny 7 i wyższe. Można załapać bakcyla:)
Również postaram się obejrzeć w niedługim czasie i dam znać co i jak;) Ave;)

jak co to tu masz ten link do filmu :) tylko od razu gadam to nie jest kino oskarowe hehe http://www.filmweb.pl/film/The+Exorcism+of+Molly+Hartley-2015-719064

użytkownik usunięty
floster79

Ano właśnie bo trafiłem na The Haunting of i cos mi nie pasowało, ale zauważyłem swój błąd;)

.

http://kokosik1207.pl/204-the-exorcism-of-molly-hartley.html

floster79

stronka jest pewna jak co, sam tam urzęduje hehe

tylko sie tam trzeba zarejestrować jak cos, a jak nie to wiadomo z torkow go pobierzesz bez problemu :)

użytkownik usunięty
floster79

spoko i dzięki:)

użytkownik usunięty
floster79

Powiem Ci tylko tyle, że wyszukiwarka tytułów na FW momentami jest bardzo niedoskonałym narzędziem. Jakiś czas temu zalała mnie krew, bo szukałem rewelacyjnego serialu Millenium i dopiero na 2 czy 3 stronie znalazłem go pt......Organizacja Śmierci. Inna sprawa tłumaczenie angielskich tytułów przez naszych kochanych dystrybutorów (można książkę o tym napisać..), ale tutejsza wyszukiwarka też czasami na chu się nadaje;P

ocenił(a) film na 8
floster79

Konkretny horror moim zdaniem nie zbezcześcili oryginału dodali szczypte gore i to było ok. Z przyjemnością obejrzalem. Mało jest ostatnio horror ów na poziomie

wujaniek

a obecność 2 podeszła ci ?

ocenił(a) film na 8
floster79

nie widzialem "dwojki" jedynka byla bdb, niezle postraszyla...

wujaniek

to jak lubisz horrory, to zobacz, powinna ci się spodobać, moim zdaniem utrzymała poziom pierwszej części, lecz wiadomo trzeba do niego podejść jak do odrębnego filmu ;) pozdrawiam

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones