PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=700240}

Marvel One-Shot: Niech żyje król

Marvel One-Shot: All Hail the King
6,7 4 063
oceny
6,7 10 1 4063
Marvel One Shot: Niech żyje król
powrót do forum filmu Marvel One-Shot: Niech żyje król

iron man 4?

ocenił(a) film na 8

Ciekawe czy to będzie zapowiedź iron mana 4? oczywiście jeśli będzie czwórka, bo mogli by w czwórce prawdziwego mandaryna a stark mógł by się poddać kuracji extremis.

ocenił(a) film na 10
nieznajomy43

To nie jest zapowiedź, ale powiedzieli, że jest bardzo prawdopodobne, że w Iron Manie 4 wykorzystają niektóre sceny z tej krótkometrażówki, czyli jest spora szansa, że albo pokażą prawdziwego Mandaryna albo wprowadzą do tego uniwersum Luke'a Cage'a

chowder

jak sie okazalo jest to maly pomost miedzy 3 a czworka

nieznajomy43

obejrzalem ten marvel one shot no i Trevor zostaje zabrany do Mandaryna ;)
A wiec jesli powstanie Iron Man 4 to jest duza szansa ze bedzie tam Mandaryn- ten prawdziwy.
Niestety smutne jest to ze niewiadomo kiedy mieli by sie zabrac za nowego Irona.
Premiera mogla by byc od 2016 do 2019 kiedy to Beda Avengers 3

ocenił(a) film na 8
luquepl

zapewne powstanie pomiędzy avengers 2 (gdzie przypuszczalnie Tony znów zostanie iron manem) a 3 który będzie teoretycznie finałem avengersów. istnieją też pogłoski, że oprócz znanych przyszłych filmów marvela istnieje całkowicie tajny projekt filmu i uważam, że możliwe, że ten projekt to iron man 4 albo hulk 1/2/3 (nie wiem jak to się liczy). a co do samego filmu iron man 4 mogli by sporo skopiować z komiksu iron man: extremis (łatwo ściągnąć z cho mika).

ocenił(a) film na 10
nieznajomy43

Niemożliwe żeby Iron Man 4 powstał pomiędzy Avengersami 2 a 3 ponieważ Downey Jr ma podpisane jak na razie kontakt tylko na Avengersów 2 i 3 i nie planuje oraz nie chce żadnych solowych filmów. W MCU są tylko dwa filmy na rok i tak wygląda jak na razie rozpiska dat:
*2015 - Avengers 2 i Ant-Man
*2016 - Thor 3 i Kapitan Ameryka 3 (nie wiem czy te dwa filmy będą akurat w tym roku ale na pewno będą pomiędzy 2016-2019 ponieważ już są w planach)
*2017 - Jakieś dwa filmy dziejące się w MCU ale na pewno nie Iron Man 4
*2018 - Jakieś dwa filmy dziejące się w MCU ale na pewno nie Iron Man 4
*2019 - Avengers 3 i Strażnicy Galaktyki 2 (nie wiem czy Strażnicy Galaktyki w będą akurat w tym roku ale na pewno będą w tym okresie ponieważ już są w planach)
Tymi czterema niewiadomymi filmami mogą być najprawdopodobniej m.in Incredible Hulk 2, Doctor Strange, Black Panther, Inhumans, Ghost Rider (remake, nie kolejna część z Cagem), Blade (także remake), Punisher (kolejny remake), Daredevil (remake), New Avengers, Luke Cage, Nick Fury, Czarna Wdowa i Hawkeye. Czyli Iron Man 4 wejdzie do kin najwcześniej w 2020 roku

chowder

Czyli aż osiem filmów przed Avengers 3?

ocenił(a) film na 10
MatiZ_3

Tak. I to byłaby najdłuższa Faza Marvela, bo w pierwszej było 6 filmów a w drugiej będzie tylko 5

chowder

A skąd niby te dane, skoro na razie tylko "Ant-Man" i "Kapitan Ameryka 3" mają daty premier (i w ogóle zostały potwierdzone)? :)

Cała reszta to spekulacje, plotki i przecieki, ale nie wiadomo nic pewnego. Zwłaszcza o "Thorze 3" i "Strażnikach Galaktyki 2", których chyba nikt nie ma w ogóle na razie w planach (w sensie - "Strażników...", bo "Thor 3" kiedyś powstanie tylko nie wiadomo, kiedy).

ocenił(a) film na 7
Davus

Wiadomo, że w 3 fazie będą Strażnicy Galaktyki 2 (ostatni film przed AV3), CAP3, Thor3, Ant-man i Dr. Strange.To są filmy potwierdzone, choć nie zawsze mające określone daty premier (inna sprawa, że disney ma w swoich planach pozaznaczane sporo dat pod marvela, ale bez określenia na co).

Reszta fazy 3 to póki co tajemnica. Z opcji prawdopdoobnych mamy Hulka 2, IM4 jeśli RDJ się zgodzi, jakiś film o bliźniętach.

Dealric

Potwierdzone są tylko CAP3 i Ant-Man. Cała reszta to może być prawda, bo ploty mają to do siebie, że się mogą potwierdzić, ale na razie - to tylko ploty.
Przypomnę, że w pierwszej fazie było 5 filmów (nie licząc "Avengersów"): CAP, Hulk, Thor, 2x IM, w drugiej 4 (CAP2, Thor 2, IM3 i Strażnicy), więc nie sądzę, byśmy w trzeciej mieli więcej niż 4-5. Więc jeśli Twoje ploty się potwierdzą - to na Hulka 2 i IM4 nie będzie miejsca, ani na jakiś film o bliźniętach. :P

ocenił(a) film na 7
Davus

CAP3 i Ant-man mają zatwierdzone daty premier.
Thor3, GotG2, Dr. Strange są potwierdzeni, ale nie mają wyznaczonych dat premier.

To o czym pisałem dalej, to są opcje które mogą się pojawić w wolnym slocie w 3 fazie, która ma być najdłuższa i obejmować 6 filmów.

Dealric

Jakieś linki do źródeł tych informacji?

ocenił(a) film na 7
Davus

Poszukaj sobie ;)
Średnio mnie obchodzi czy w to wierzysz czy nie.
Mówię jak jest i nie chce mi się marnować czasu na szukanie wywiadów sprzed miesięcy.

Dealric

Też mówię, jak jest. :P Ale spoko, w sumie co to za różnica? Jeśli o mnie chodzi - mogą kręcić, mogą nie kręcić. :P

ocenił(a) film na 7
Davus

Poniekąd, lubię komiksy marvela, a filmy to tylko taki tam dodatek ;)

chowder

Mi się wydaje, że w III fazie również będzie 6 filmów (nie licząc Avengersów)
1. AntMan
2. Thor 3
3. Kapitan Ameryka 3
4. Doktor Strange
5. Strażnicy Galaktyki 2
6. Jakiś tajemniczy projekt
No i potem Avengers 3 jak dla mnie bedzie w roku 2018.
Oczywiście kolejność tych filmów wymienionych przeze mnie jest przypadkowa prócz AntMana.
Chociaż mogę się i ja mylić, dla mnie im więcej tym lepiej.

Ale co do 1 to się z tobą zgodzę w 100% - IM4 nie prędko wyjdzie, czyli obstawiam jak jak ty min. 2020r.

mateusi91

W jakim sensie "też" 6, skoro w pierwszej fazie było 5 filmów nie licząc "Avengersów", a w drugiej 4. :)

mateusi91

A, i wiadomo, że "Kapitan Ameryka 3" będzie drugim filmem trzeciej fazy.

ocenił(a) film na 8
chowder

pewniakami jest zapowiedziany AntMan, ale również wspominane Thor 3 i Kapitan Ameryka 3
zakładając, że 3 faza będzie miała 6 filmów i zapowiedziane było, że ma być to przeplatanka filmów (film o nowym bohaterze lub takim, który jeszcze go nie miał a bohaterami, którzy już mieli własne filmy) to w takim razie możliwe są 2 filmy: Doktor Strange i Czarna Wdowa oraz jako szósty Avengers 3. Czarna Pantera pojawi się pewnie w którymś z filmów, ale czy solowy film? Mogą się też pojawić Strażnicy wprowadzając Inhumans do Universum... (może być to wtedy siódmy film jako wyrównanie pięciu w 2 fazie)
Hulk 2 jest raczej nie realny i było wielokrotnie mówione, że prędko solowego filmu nie będzie... co do pozostałych typów do Dardevil, Luke Cage czy Iron Fist jest raczej nie osiągalny ponieważ szykowany jest serial zapowiadany na 2015, w którym mają się oni pojawić... Iron Man 4 będzie, ale już na 100% po Avengers 3 i z nową obsadą.
Co do Blade to nie jestem pewien czy go wcisną w Universum... myślę, że może być potraktowany oddzielnie. Co do innych remaków to bym się ich prędko nie spodziewał po 3 faza musiałaby mieć z 10 lub 15 filmów

nieznajomy43

"All Hail the King" jest spin-offem "Iron Mana 3" i opowiada o dalszych losach fałszywego Mandaryna. Przebywa on w więzieniu o zaostrzonym rygorze, gdzie cieszy się nabytą sławą.

ocenił(a) film na 8
nieznajomy43

Możliwe, że będzie Iron Man 4, ale ja widzę Mandaryna jako jednego z wrogów w Avengers 3. Co myślicie? One-shot bardzo fajnie nakręcony. Jak zobaczyłem Justina Hammera z jakąś więzienna ciot.... to padłem ze śmiechu;)

ocenił(a) film na 9
matthewrealfan

Gdzie był Hammer?

ocenił(a) film na 8
DestructionDecember

Jak każda produkcja Marvela, także one-shot ma scenę po napisach. Od 11 minuty masz Hammera czytającego gazetę z Pepper na okładce ;)

ocenił(a) film na 8
DestructionDecember

A i jeszcze jednocześnie z napisami od 12:15. Tak samo było z Item 47 i Agent Carter. Uwielbiam to.

matthewrealfan

Thanos będzie głównym przeciwnikiem w Avengers 3 Mandaryna może wykorzystają w czwartej fazie albo wcale zobaczymy.

Itachi696

Jeszcze nie wiadomo, co będzie w trzeciej (poza "Ant-Manem" i trzecim "Kapitanem Ameryką" nic innego na razie nie potwierdzono).

Itachi696

Thanos się zbliża... Jego pięść będzie ostateczna... Infinity War. Mam nadzieję że się nie zawiodę. Zapowiedzi wyglądają bosko...

nieznajomy43

naprawde niezły to był , i kurtka byłoby fajnie zobaczyć prawdziwego mandaryna , szkoda że nie pokazywali go, ale być może wielkim prawdopodobieństwem jest to że on bedzie w serialu agenci tarczy

ocenił(a) film na 8
Koval_4

Nie pojawił się zapewne dlatego, że pewnie nie mają jeszcze pomysły na ostateczny wygląd mandaryna (może nawet udawany mandaryn stanie się prawdziwym np. pierścienie przejmą nad nim kontrole).
Co do serialu to naprawdę mało prawdopodobne by pojawił się mandaryn skoro on jest głównym wrogiem Iron mana.

ocenił(a) film na 7
nieznajomy43

biorac pod uwagę, że bardzo prawdopodobny jest brak Ironmana po Avengers 3? Rzeczywiście będzie to miało wielkie znaczenie.

nieznajomy43

To co? Justin Hammer nie chciał, żeby go jego więzienny chłopak rozpraszał, bo właśnie zamierzał uruchomić swój plan zemsty na fałszywym Mandarynie i wydostać się z więzienia (on, handlarz bronią!)?

Czyli co? Justin Hammer Mandarynem - i mieliśmy już prawdziwego Mandaryna w "Iron Manie 2"? :P

To byłoby słodkie. :)

nieznajomy43

Oby nie. Teraz czas na Black Pantere, Przybycie Thanosa, Planetę Hulka, lub Infinity war lub/albo Inhumans. Thor - Ragnarok na pewno, częściowo odbywać się będzie, na planecie Hulka. Chętnie zobaczył bym też Carnagea, nowego Bladea, Electre, Dark Avangersów - ale zanim to nastąpi musieli byśmy jednak poznać jeszcze Cap. Marvel, Setrya i She-Hulk. Skoro Spider-man już należy do Avangersów czas na Dołączenie Wolverina. Tak samo Squirrel Girl, Lucke Cage i jego żona mogli by się już pomału pojawić... ehhh dużo tego ;/ mam nadzieje że dożyję :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones