PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=851629}

Marvels

The Marvels
4,7 16 628
ocen
4,7 10 1 16628
4,3 15
ocen krytyków
Marvels
powrót do forum filmu Marvels

Po czytaniu różnych recenzji, opinii, ocen itd. nie miałem zbyt wielkich nadziei odnośnie filmu. Jednak po seansie śmiało mogę stwierdzić, że film jest lepszy niż się zapowiadał. Może nie jest to jakiś wybitny film, nawet ograniczając się do tytułów MCU, ale też wcale nie był tragiczny. Całkiem fajnie się oglądało, zasługuje na 6.

ocenił(a) film na 6
SibonWobu

No właśnie, natłok komentarzy z oceną 1 i mieszających film z błotem w niewyszukanych słowach sugerowałby icenę filmu na poziomie 2-3, a nie 5-6. Co oczywiście nie było celem twórców na pewno, ale nie jest to średnia z dna. Potwierdza to tylko regułę, że w internecie negatywne głosy słychać najlepiej, no i inną, że ludzie niezadowoleni chętniej dzielą się swoimi opiniami, niż ci zadowoleni. Stąd taki smród wokół filmu, po części zasłużony, ale zasada proporcjonalność według mnie ostro zachwiana. A sam film głupawy, ale wesoły i dużo rozrywki, tylko mózg wyłączyć lub chociaż przytępić. Podstawy naukowe z przymrużeniem oka, sekwencje akcji bardzo w porządku, aktorsko nierówno, ale nie tragicznie, no nie jest beznadziejnie w żadnym razie. Muzyczna planeta Cringe i transportowe koty to dla mnie przesada, ale to już kwestia gustu.

ocenił(a) film na 8
SibonWobu

moim zdaniem był dużo lepszy niż ostatni Thor czy Ant-Man. Osobiście obejrzałam z przyjemnością, bez żenady, jak na niektórych ostatnich filmach Marvela. Ludzie dają jedynki, bo nie podoba im się, że są kobiety w rolach głównych i reżyserką jest kobieta...

ocenił(a) film na 1
SibonWobu

Kapitan Marvel bez fryzjera?, trzy baby tłukące jedną?, za stara trzecia Marvelka, brak intro kogoś z universum, brak jakiegoś super pomysłu... np. bransoleta mogła się rozdzielić na trzy, końcowo mogła dać kontakt ze światem spoza czasu... cóż fabuła do d... po prostu... film już z oceną 4... filmy nie robią już filmowcy, tylko menadżerowie Disneya...

ocenił(a) film na 5
SibonWobu

Odpalalem spodziewajac sie totalnej zenady, a dowiozl mi lepiej rozrywke niz Thor. Totalnie zachwiana ocena, szczegolnie ze absurdalnie zle Morbius i drugi Shazam maja wyzsze oceny. Ale coz, spolecznosc filmwebu kolejny raz udowadnia, ze jest 'elitarnym' srodowiskiem freethinkerow jak glowna strona wykopu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones