PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=384514}

Masa krytyczna

B.I.K.E.
6,0 114
ocen
6,0 10 1 114
Masa krytyczna
powrót do forum filmu Masa krytyczna

Moja ocena 4/10. Przewidywalny, byle jaka fabuła i scenariusz, niczym się ten film pochwalić nie może.

Ookami88

Ludzie, czy aby Wy wszyscy nie mylicie tego dokumentu z innym filmem o tym samym polskim tytule?

marscorpio

Upss.....;] Zdarza się (mam nadzieję, że nie tylko mnie O.o)

ocenił(a) film na 4
marscorpio

Ja akurat niczego nie pomyliłem, bo nawet nie znam polskiego tytułu tego filmu, ani nie znam tego drugiego filmu z którym rzekomo ludzie go mylą, natomiast uważam że film jest kiepski.
Zeby zrobić film - nawet, a może zwłaszcza, dokumentalny - potrzeba czegos więcej niz wziąć do ręki kamerę i włączyć nagrywanie. A tu tego "czegos więcej" niestety zabrakło. Warsztatowo film jest na poziomie kręconych komórką przez nastolatków filmików z imprez wrzucanych na Youtube, i ciekawy może być w nim jedynie temat. A ja temat akurat znam, bo znam środowisko polskich tallbike'owców, które nie żyje wprawdzie w sposób tak ostry i drastyczny jak ludzie pokazani w filmie, ale z grubsza rzecz biorąc ma podobny styl życia, zasady i założenia. Jeżeli zna sie takich ludzi, wie o ich istnieniu, to niestety w filmie już nic ciekawego nie pozostaje i robi sie on zwyczajnie nudny.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones