Mars Needs Moms

opisy filmu

(3)
  • Wynieś śmieci! Zjedz brokuły! - po cóż innego potrzebna jest mama, niż po to, żeby stale kazać nam robić coś, na co wcale nie mamy ochoty?! Dziewięcioletni Milo zmienia zdanie na ten temat z chwilą, gdy jego mamę uprowadzają Marsjanie, którzy chcą wykraść jej matczyne instynkty i przekazać je marsjańskim robotom-niańkom. Milo ukrywa się na statku kosmicznym zmierzającym w kierunku Marsa. Jego misja ratownicza wymaga przejęcia kontroli nad całą planetą. W tym brawurowym przedsięwzięciu pomogą mu ekscentryczny ziemianin Gribble i marsjańska rebeliantka Ki.

  • Film opowiada o chłopcu imieniem Milo (Seth Green), który właśnie zaczyna wakacje, lecz jego mama (Joan Cusack) przygotowała już dla niego wiele nudnych i ciężkich prac. Jest to powód do konfliktu między nimi. Chłopiec postanawia spłatać mamie figla, za co później dostaje karę. Po kłótni z mamą zamyka się w pokoju. Zaraz po tym Marsjanie włamują się do jego domu i porywają jego matkę. Milo wreszcie zaczyna ją doceniać i postanawia wyruszyć w podróż w kosmos aby ją odnaleźć, wkradając się na pokład jednego ze statków.   

  • Przeżyj najbardziej szaloną przygodę po tej stronie galaktyki! "Matki w mackach Marsa" to zakręcona animowana komedia familijna wyprodukowana przez Roberta Zemeckisa, producenta i reżysera takich hitów jak "Forrest Gump" czy "Opowieść wigilijna"!

    Posprzątaj swój pokój! Zjedz szpinak ! E tam... Mamy tylko przeszkadzają!
    Dziewięcioletni Milo (Seth Green) przekonuje się, jak bardzo potrzebuje swojej mamy (Joan Cusack) dopiero wtedy, gdy zostaje ona porwana przez Marsjan. Chłopiec wyrusza w niebezpieczną podróż, by ją ocalić i dzięki nieoczekiwanej pomocy udaje mu się ponownie nawiązać z nią kontakt.

multimedia
pozostałe
Ostatnio odwiedzone
wyczyść historię