PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=97721}

Matrix Revisited

The Matrix Revisited
7,5 13 815
ocen
7,5 10 1 13815
Matrix Revisited
powrót do forum filmu Matrix Revisited

Matrix 4 

ocenił(a) film na 10

Uwaga Spoiler! Ten temat może zawierać treści zdradzające fabułę.
____________________________________________________________ __________

WIĘC NIECH MI TU NIKT NIE WCHODZI I PÓŹNIEJ NIE NARZEKA ŻE, ZEPSUŁEM MU PRZYJEMNOŚĆ OGLĄDANIA FILMU!!!
____________________________________________________________ __________

Tak! Ponoć ma powstać. Syjon to drugi poziom neurointeraktywnej symulacji, dla 1% osób jak mawiała Wyrocznia którzy nie akceptują programu.

Dowody na poparcie mojego stwierdzenia są następujące:
1. Sami producenci filmowi z wytwórni filmowej "Warner Bros", przymierzają się do nakręcenia czwartej i następnych częsci "Matrixa"
2. Bracia Wachowscy pozostawili liczne furtki do nakręcenia sequeli. Oto one:
*Wyrocznia mówiła że, siła "Wybrańca" , jest większa niż "Matrix"
*Neo w ostatniej scenie Matrix: Reaktywacja sam niszczy montwy
*na początku Matrix:Rewolucje, Neo znalazł się pomiędzy "Matrixem" A światem maszyn.
*Neo nie potrafi wyjaśnić jak oddzielił umysł od ciała nie będąc podłączony wtyczką do Matrixa
* lecąc z Trinity do miasta maszyn Neo siłą swojej dłoni niszczy pociski wystrzelone przez maszyny
*pod koniec samego filmu, na pytanie Sati, czy spotkają jeszcze Neo Wyrocznia odpowiada że na pewno
*Wyrocznia dogaduje się z Architektem aby tych którzy tego chcą odłączyć od "Matrixa" (rezygnacja z takiego źródła energii przy zwyciężonej wojnie)?

ocenił(a) film na 10
Matrix_Neo_fw

Jest jeszcze trzeci poziom interpretacji. Że to nie ludzie tylko maszyny zostały uwięzione w swoim wirtualnym świecie, a "Matrix" miał je o tym przekonać. Po stworzeniu S.I (sztucznej inteligencji) maszyny były traktowane jak niewolnicy. Po uzyskanie przez nie samoświadomości zbuntowały się przeciwko swoim twórcom i tak doszło do wojny która jednak wygrali ludzie. Jednak ludzie chcąc nadal korzystać z dobrodziejstwa maszyn nie zniszczyli ich lecz stworzyli dwupoziomowy program czyli tzw. "Matrix" (pierwszy poziom) i "realny świat (zniszczona Ziemia po wojnie nuklearnej spowita mikrobotami, zasłaniającymi słońce i z Syjonem (drugi poziom). Tak więc maszyny uwierzyły że to one wygrały wojnę i więżą ludzi z których czerpią energię , a nie odwrotnie.

Matrix_Neo_fw

Ale jaką masz pewność że Matrix 4 w ogóle powstanie.
Z kąt masz pewność że powstanie i daj mi link do tej strony

Matrix_Neo_fw

Jeśli było by to prawdą, to wszystko to co wydarzyło się w filmach było praktycznie nieistotne. Poza țym nie widzę w tym sensu. Skoro ludzie byli wstanie podlączyć je do Matrixa to powinni je po prostu zniszczyć albo w miarę możliwości wymazać software i napisać od nowa w oparciu o starsze sprawdzone algorytmy.

Matrix_Neo_fw

pff też mi dowody...

Matrix_Neo_fw

Jeśli powstanie, to będzie to tzw. "Zerówka" ;)

SunDays

Też mam nadzieję, że powstanie prequel. Mogliby po prostu zrobić film o losach innej załogi z przed czasów Neo. Najlepiej też Nabuchodonozora i w pierwszej części "zwerbowaliby" młodego Morfeusza.
Niestety w pokoju architekta pokazali, że wszystkie anomalie wyglądały tak samo, więc drugiego Neo już nie zobaczymy.

Najlepiej niech zrobią normalny film bez jakiejś bardzo ważnej dla losów całego Matrixa fabuły. Jeśli się sprzeda, to na kontynuację już coś będą musieli wymyśleć.

Matrix_Neo_fw

Czytając te Twoje pokręcone teorie nabrałem wątpliwości czy ty jesteś aby normalny ( w pozytywnym tego słowa znaczeniu). Niestety przeglądając Twój profil stwierdzam, że jesteś po prostu przykry.

Matrix_Neo_fw

Mimo, że ciężko mi uwierzyć w prawdziwość twojej teorii (wydaje się mocno naciągana) to mam nadzieję, że masz rację. Nie mam zbyt dużo do zarzucenia konțynuacjom jako filmom, ale "magiczne umiejętności" Neo w normalnym świecie zrujnowały dla mnie Matrixa.

Matrix_Neo_fw

Fajnie się ten wątek zestarzał.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones