PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=809758}
plakat filmu Sex Education

Sex Education

7,6 116 977
ocen
7,6 10 1 116977
7,1 30
ocen krytyków
Sex Education

Otis jest jedynym dzieckiem dwóch terapeutów seksualnych, Jean i Remiego. Po rozwodzie rodziców, zostaje wychowywany przez matkę. Dorasta przysłuchując się przez dziury w podłodze swojego pokoju prowadzonym przez nią sesjom terapeutycznym. Ten nadmiar informacji o życiu erotycznym innych ludzi w połączeniu z wczesną traumą spowodowanąOtis jest jedynym dzieckiem dwóch terapeutów seksualnych, Jean i Remiego. Po rozwodzie rodziców, zostaje wychowywany przez matkę. Dorasta przysłuchując się przez dziury w podłodze swojego pokoju prowadzonym przez nią sesjom terapeutycznym. Ten nadmiar informacji o życiu erotycznym innych ludzi w połączeniu z wczesną traumą spowodowaną odejściem ojca (który zdradził Jean z jedną z jej pacjentek) sprawiły, że Otis zmaga się z fobią dotyczącą własnej seksualności. Mimo niesamowitej intuicji dotyczącej spraw łóżkowych, nie ma w tej kwestii żadnego doświadczenia. Jego ogromna wiedza o ludzkiej seksualności jest zarówno jego super mocą, jak i kryptonitem. Wszystko zmienia się w momencie, gdy Otis zwraca na siebie uwagę Maeve, która na zawsze odmieni jego spojrzenie na seks.

Sex Education
Zwiastun nr 7 (sezon 4, polski)
Sex Education
Zwiastun nr 6 (sezon 4, polski)
Sex Education
Zwiastun nr 5 (sezon 3, polski)
nr 7 (sezon 4, polski) 2023-09-21T11:47:38 https://fwcdn.pl/webv/66/51/66651/66651.4.jpg https://fwcdn.pl/video/f/58/809758/Sex_Education_Sezon_4___Zwiastun_sezonu_finalowego___Netflix.vp9.1080p.webm
Sex Education zobacz gdzie obejrzeć online

twórca

gatunek

produkcja

dystrybucja
Netflix
studio
Eleven
tytuł oryg.
Sex Education
inne tytuły

Filmweb uwzględnia obecność filmów/seriali/programów udostępnianych na wskazanych serwisach streamingowych: Canal+, Netflix, HBO MAX, Player, TVP VOD, Play NOW, Itunes, Apple TV+, Nowe Horyzonty, vod.mdag.pl, Pięć smaków, MOJEeKINO, Chili, Amazon Prime, Ninateka, Canal+ Premiery, Dafilms, Cineman, Outfilm, Kino Pod Baranami, Katoflix, Loomi, Viaplay, 35mm, WFDiF, Polsat Box, Disney+, Skyshowtime, FlixClassic, Play Kraków, Red Carpet i VOD Warszawa.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą filmów, seriali, programów i bajek dostępnych na życzenie na platformach VOD.