PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=838524}

Matrix Zmartwychwstania

The Matrix Resurrections
5,0 52 281
ocen
5,0 10 1 52281
4,8 38
ocen krytyków
Matrix Zmartwychwstania

"Matrix Zmartwychwstania", długo wyczekiwana czwarta odsłona przełomowej serii filmów, które zrewolucjonizowały swój gatunek. W nowym obrazie powracają aktorzy z poprzednich części - Keanu Reeves i Carrie-Anne Moss - w rolach słynnych postaci Neo i Trinity.

opis dystrybutora kina

Znowu wracamy do świata dwóch rzeczywistości. Pierwsza stanowi zwykłe życie na Ziemi. Druga jest ukryta za codziennością. Pan Anderson musi dowiedzieć się, czy jego świat jest realny i poznać samego siebie. Thomas/Neo znów podąża za białym królikiem. Czy opuści iluzję, którą jest Matrix? Bohater zna swój cel, ale nie wie, że Matrix jest silniejszy i niebezpieczniejszy niż kiedykolwiek wcześniej. Deja vu. Keanu Reeves wciela się w rolę człowieka, który kiedyś został uratowany z Matrixa, by stać się zbawicielem rodzaju ludzkiego. Teraz po raz kolejny musi wybrać ścieżkę, którą chce podążać. Sequel kinowego hitu z końca lat dziewięćdziesiątych. Keanu Reeves i Carrie-Anne Moss wracają w głównych rolach.

platforma vod

Odnoszący sukcesy, popularny twórca gier komputerowych Thomas (Keanu Reeves) prowadzi pozornie zwyczajne życie. Tak naprawdę jest przygnębiony, cierpi na urojenia, nie potrafiąc oddzielić snów od rzeczywistości i doświadcza dziwnych wizji alternatywnego życia. Regularnie nie tylko odwiedza psychologa, który przepisuje mu niebieskie tabletki, ale i kawiarnię, gdzie widuje zamężną Tiffany (Carrie Anne Moss), czując nieopisaną z nią więź. Thomas zaczyna myśleć, że traci zmysły... a może właśnie budzi się do odkrycia prawdy?

Julilla_2
opis użytkownika

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones