PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=838524}

Matrix Zmartwychwstania

The Matrix Resurrections
5,0 52 204
oceny
5,0 10 1 52204
4,8 38
ocen krytyków
Matrix Zmartwychwstania
powrót do forum filmu Matrix Zmartwychwstania

Jak w tytule. Ludzie już podzieleni, ledwo informacja została podana a już narzekanie że Matrix się skończył wraz z jedynką.

Ja się bardzo cieszę. Wierzę, że fabuła będzie co najmniej dobra, a efekty...
Oglądałam jedynkę jak miałam 9 lat na małym telewizorku w autokarze na wycieczce szkolnej... A zrobił na mnie olbrzymie wrażenie.

Czwarta część z obecną technologią na pewno będzie wizualnym majstersztykiem.

ocenił(a) film na 3
bleszkens

Jak to mawiają naiwność umiera ostatnia, ja jednak wiedziałem że wraz ze śmiercią Larrego nie powstanie nic dobrego.

Lulamej

Widziałam w zeszły weekend Spidermana, a wczoraj Matrix. Efekty w Spidermanie, zwłaszcza lustrzany świat, to majstersztyk. Tutaj efekty były kiepskie. Obejrzałam specjalnie pierwszą część M. i już ówczesne były lepsze niż te z części czwartej.

Lulamej

"Czwarta część z obecną technologią na pewno będzie wizualnym majstersztykiem"
No właśnie obejrzałem i... Zdecydowanie to nie jest wizualny majstersztyk ba powiem więcej pierwsza część(nie wspominając o 2 i 3) miała lepsze efekty specjalne, lepsze sceny walki i to ponad 20lat temu!

Lulamej

"Czwarta część z obecną technologią na pewno będzie wizualnym majstersztykiem"
No właśnie obejrzałem i... Zdecydowanie to nie jest wizualny majstersztyk ba powiem więcej pierwsza część(nie wspominając o 2 i 3) miała lepsze efekty specjalne, lepsze sceny walki i to ponad 20lat temu!

ocenił(a) film na 4
Lulamej

No i się okazało ze to porażka a nie majstersztyk :E

Kadajoo

Tylko skonczony naiwniak mogl liczyc na jaki kolwiek inny final tej hucpy.

Lulamej

No, to misisz byc teraz meeeega zadowolony z tych efektow 20 lat pozniej xDDD

Lulamej

Jest wizualnym szajsem bez grama klimatu i pomysłu.

Lulamej

Efekty są takie same jak 20 lat temu, a sceny walki chaotyczne i o wiele gorsze.

ocenił(a) film na 4
Lulamej

Na to liczyłem pomimo wszystkich negatywòw jakie wylewały sie na ten film.Efekty spejalne były niesamowite w trylogi Matrixa ktòra liczy sobie już 20 lat a to co zostało pokazane w Matrix 4 wygląda tak słabo,tanio i sztucznie że jestem w szoku.Keanu jest w tym filmie totalnym drewnem a cała Matrixowa ekipa wygląda jak banda przebierańcòw ktòrzy uciekli z cyrku.Film jest totalnym gniotem i teraz będzie niechcianym dzieckiem sztucznie podczepionym do starej trylogi.Wychodzi chyba na to że to druga z siòstr Wachowskich była mòzgiem operacji podczas kręcenia poprzednich części.Szkoda że zabrakło jej tym razem na planien!

ocenił(a) film na 1
Lulamej

Problem w tym, że niedawno oglądałem jedynkę i dalej wygląda bardzo dobrze. A ta nowość nie ma tego czegoś, jest po prostu słaba nawet od strony wizualnej.

ocenił(a) film na 6
Lulamej

I jak? Po premierze już? A swoją drogą, to ciekawych musiałaś mieć nauczycieli, że 9-latkom zaserwowali "Matrix" :)

Lulamej

wygląda gorzej od części 1 a to jest wyczyn

Lulamej

No i jak efekty? xD

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones