Bardzo zawiły i więcej tu było dramatu aniżeli samego horroru. W moim mniemaniu początkowo przewijały się wspomnienia Salmy z rzeczywistymi wydarzeniami. Ogromna trauma związana z wojną, śmiercią najbliższych, których znaleziono w masowym grobie spotęgowana przez serbskich napastników, którzy chcieli jej zgotować...