PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=167967}

Mauzoleum

Mausoleum
4,5 247
ocen
4,5 10 1 247
Mauzoleum
powrót do forum filmu Mauzoleum

Mógłby być lepszy

ocenił(a) film na 3

lubię filmy o demonach (chociażby taką serię Night of the Demons), ale ten film niestety miejscami mnie nudził. Grająca główną bohaterkę atrakcyjna Bobie Bresee po wizycie w starym grobowcu jeszcze jako młoda dziewczyna przeistacza się w demona. Po latach już jako dojrzała kobieta wykorzystuje posiadaną moc do uśmiercania innych. Kilka ciekawych scenek to za mało, zeby ten film można było uznac za dobry. Najciekawsze oczywiscie sa ujęcia z samym demonem w akcji.

ocenił(a) film na 5
Jarek711

rzeczywiście film trochę taki nudnawy. zdecydowanie moogliby zrobić lepszy.
Fakt jest to film z 83 i zdaję sobie z tego sprawę, ale akurat tutaj coś nie wyszło.
Film można oglądnąć, średniawy taki. jeśli ktoś oczywiście lubi kiczowate stare kino :)

Gdzieś czytałem że film zasługuje na plus pod względem efektów gore.
ciekawe gdzie. mało tutaj było wgl krwistych efektów, a co jeszcze mówiąc o gore.
ok motyw z okiem i przebitym gościem był ok, ale to w sumie tylko te 2 najmocniejsze.
Wiele filmów z wcześniejszych lat miało znacznie lepsze efekty gore.

Dla mnie na plus zasługuje wygląd demona. kiczowaty kostium, ale wpasował się w klimat.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones