PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=96284}

May

6,1 3 048
ocen
6,1 10 1 3048
May
powrót do forum filmu May

Film jest nudny, żadnej głębi, żadnego napięcia, postacie są kiepsko i płytko zagrane. Film niema żadnej ciekawej puenty, kończy się też nijak. Ogólnie, jeśli jesteś koneserem dobrego kina, to film uznasz za stratę czasu.

ocenił(a) film na 9
absmtzpmsrwwdwnbmzdpsdcm

"Ogólnie, jeśli jesteś koneserem dobrego kina, to film uznasz za stratę czasu."

Kogo starasz się sprowokować?

Jeżeli to nie prowokacja, to może wszystkie śmiecie, którym spodobał się ten film, powinny ci całować stópki. Przepraszam cię za to, że uważam tą produkcję za bardzo dobrą, jestem po prostu niepożądanym przez ciebie chwastem.

Roger Ebert też jest idiotą i nie ma pojęcia o wyrafinowanej sztuce filmowej, bo dał "May" 4 gwiazdki na 4 możliwe. http://rogerebert.suntimes.com/apps/pbcs.dll/article?AID=/20030606/REVIEWS/30606 0303/1023

A na dodatek zaproponował, aby dać Angeli Bettis nominację do Oscara - a to wredna szuja!

PS: Sorry, że tak impulsywnie, ale szlag mnie trafia jak czytam komentarze ludzi, którzy myślą, że mówią słowa najświętsze, a w realnym świecie wychodzą na egoistów.

martns

Oł łał, koneserka i ambytnego kina lubi May, i co?
Teraz przeintelektualizowany 'barthUomieY kurzheya' chrząknie na znak, że nic to, że on jest znafca, krytyk a jego wysublimowany gust, znają nawet za wielką wodą.

Rzygać mi się chcę.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones