PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=270617}

Mechanik: Prawo zemsty

The Mechanic
7,1 89 610
ocen
7,1 10 1 89610
6,0 8
ocen krytyków
Mechanik: Prawo zemsty
powrót do forum filmu Mechanik: Prawo zemsty

34 minuta 15 -19 sekunda podczas strzelania do pustaków widać wyraźnie żę z komory nabojowej wylatuje...
..ŚLEPA ŁUSKA!!!


..To nawet nie jest śmieszne tylko żenujące...

ocenił(a) film na 8
Zyga152

Tak, mój mąż też zauważył i kazał sobie przewinąć i "pauzować" by się upewnić. Ale co to zmieniło w Twoim odbiorze filmu? Jaki miało wpływ na fabułę, akcję i wrażenia sesnacyjne? Bo ja o tym fakcie zapomniałam jak tylko puściłam "play". Gdzie ta katastrofa?!

ocenił(a) film na 7
kat_g

to że gdy ja oglądam film (podobno) akcji to oczekuje od producentów tego że ja jako dodbiorca tego filmu zostane potraktowany poważnie...

ocenił(a) film na 7
Zyga152

http://www.youtube.com/watch?v=G0VjdI_S_HM
Coś takiego jak ślepa łuska nie istnieje... W łusce znajdują się: proch + pocisk + zapłonnik. W czasie wystrzału pocisk zostaje wyrzucony w przód. Także to chyba oczywiste, że po wystrzale pocisk nie może wciąż się znajdować w owej łusce. Ta-da! Zanim się wypowiesz rusz trochę czachą misiu. Pozdrawiam.

ocenił(a) film na 7
DrunkWalker

Teraz to żeś mi rozwalił konstrukcje "misiu" :) Piszesz że ślepa łuska nie istnieje!? Brak słów... Miałeż kiedyś w ogóle broń w rękach "misiu" Wiesz na czym w ogóle polega zasada tkzw. ślepaka? Tak więc to tobie radzę ruszyć czachą "misiu" douczyć się - bo ja tego robić nie będę w potem możesz podjąć ze mną dyskusję na temat uzbrojenia... "misiu"
ps. zajmuję się uzbrojeniem 10 lat tak więc pozdrawiam "misiu"

ocenił(a) film na 7
Zyga152

W ślepaku zamiast pocisku metalowego znajduje się pocisk z drewna lub tworzywa sztucznego, który podczas wystrzału ulega zniszczeniu. W naboju może w ogóle nie występować pocisk. Łuską jest łuską, to co jest w łusce odróżnia zwykły nabój od ślepaka. Poza tym, fakt, że podczas kręcenia filmów używane są ślepaki jest chyba dość oczywisty. Rozumiałbym niesmak, gdyby w filmie używano by broni obsługującej tylko tego typu pociski, choć też jest to zrozumiałe ze względów bezpieczeństwa, zdarzały się już wypadki śmiertelne na planach filmowych. Zajmuj się dalej uzbrojeniem i szukaj kolejnych 'katastrofalnych błędów', dobry w tym jesteś.

ocenił(a) film na 7
DrunkWalker

No dzięki widzę że kolega jednak trochę poczytał... Tak więc do sedna w podanym wyżej przeze mnie ujęciu jest w końcu ślepak czy nie?:)

Zyga152

Masz problem był ślepak geniuszu mają do siebie prawdziwymi nabojami strzelać? Zastanów się najpierw z czego robisz sensację.

ocenił(a) film na 7
zolnierz1234

Słuchaj no geniuszu! W którym miejscu ja napisałem że mają do siebie strzelać ostrą amunicją (czy jak ty to określiłeś "prawdziwą":) Mogli nakręcić scenę z ostrą aminicją (to chyba nie jest problem przy dzisiejszym budzecie filmowym:) albo prościej - w ogóle nie pokazywać tak ośmieszającego film ujecia...

ocenił(a) film na 7
Zyga152

No rzeczywiście, katastrofalny błąd - film do dupy... ROTFL

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones