PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=270617}

Mechanik: Prawo zemsty

The Mechanic
7,1 89 610
ocen
7,1 10 1 89610
6,0 8
ocen krytyków
Mechanik: Prawo zemsty
powrót do forum filmu Mechanik: Prawo zemsty

Statham ma za przyjaciela-mentora Sutherlanda....jedynego.....potem planuje mu
ucieczke....i zabija z zimna krwia.

jaki sens? po co?

ocenił(a) film na 5
schiz

ciężej byłoby mu wejść do biura i go tam zabić bez świadków niż udawać przyjaciela, wyciągnąć go z opresji i zabić ;)

ocenił(a) film na 1
r4dzik

sęk w tym że to był jego prawdziwy kumpel; nikt nie zabija takiego za szmal; tylko debil-psychopata [Statham chyba jest taki zawsze]

ocenił(a) film na 5
schiz

masz rację, tylko popatrz, że wmówiono mu, że ten dziadek zabił tych 5 ludków w RPA.. stąd sądziłem, że kumpel go wydymał to go zabił ;)

r4dzik

zabił go, bo i tak wiedział, że jak nie on, to ktoś inny zrobi to na pewno i do tego narobi sobie sam niezłych kłopotów. Zresztą nawet dziadek powiedział, że cieszy się, że życie odbierze mu jego przyjaciel, a nie jakiś pierwszy lepszy.

ocenił(a) film na 1
KamilkaPatrzy

takie teksty to tylko W TAK GLUPICH FILMIKACH są

ocenił(a) film na 5
schiz

toteż Mechanik to badziew i gniot imo.

ocenił(a) film na 1
r4dzik

lecz burak nizej daje 8/10!
pffffffffffffff..........

ocenił(a) film na 5
schiz

rozumiem Twoją konsternację, lecz nie musisz od razu wszystkich wyzywać :)

ocenił(a) film na 1
r4dzik

tylko tego nizej, nie wszystkich!
burak to nie wyzwisko to okreslenie pochodzenie

ocenił(a) film na 2
schiz

największym burakiem to ty tu jesteś. No i wypadałoby przeprosić tych których obraziłeś

ocenił(a) film na 5
schiz

Nie "on", tylko raczej "ona" sądząc po nicku i fotce profilowej "mózgowcu" :P Film rzeczywiście najwyższych lotów nie jest, ale powody zabicia McKenny są jak najbardziej logiczne, przynajmniej dla kogoś kto może legitymować się wskaźnikiem IQ w okolicach średniej krajowej :P Ale czegóż wymagać od delikwenta, który nawet nie odróżnia płci forumowiczów filmweb'u :P

ocenił(a) film na 1
laik_filmowy

nie wiem do czego ty pijesz....chyba do lustra za duzo.

ja pije do tego NIZEJ, jak pisalem.
damian_filmweb zapewne ma fiucinę, nie cycki, co do ciebie nie wiem co masz w kroku.
ale we łbie masz siano.

ocenił(a) film na 2
schiz

to i tak mają więcej niż ty. Ty nie masz nic ani w głowie ani w kroku

ocenił(a) film na 7
schiz

hehe kolego. Po tym co napisales nie dziwi mnie, ze wystawiles 1... dalej nie moge przestac sie smiac.

ocenił(a) film na 8
schiz

kolego schiz a raczej powinnaś zmienić na schiza, nawet taki film jest dla ciebie za ciężki intelektualnie,proponuje jakieś musicale albo kreskówki gumisie to maks dla ciebie,pzdr

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones