PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=270617}

Mechanik: Prawo zemsty

The Mechanic
7,1 89 610
ocen
7,1 10 1 89610
6,0 8
ocen krytyków
Mechanik: Prawo zemsty
powrót do forum filmu Mechanik: Prawo zemsty

błąd?

ocenił(a) film na 5

czy w 1:14:44 też widzicie jakiś mikrofon próbujący się ustabilizować nad gościem? :) dość śmiesznie to wygląda a były jeszcze 2 sceny z takim czymś ;]

r4dzik

tyle razy widziałem ten mikrofon że już pomyślałem że specjalnie dla jaj tam go umieszczają ;) bo to nie możliwe żeby w normalnym filmie tak często wystawał

ocenił(a) film na 5
hubertus662

haha,

jest jeszcze jedna dobra akcja :) koleś wychodzi zza drzwi, główny bohater strzela w niego 2 razy, a na drzwiach 3 dziury :)))

r4dzik

Mikrofon pojawia się już w 35 minucie i tutaj dali po całości, razem z wysięgnikiem...

ocenił(a) film na 5
markac

no toż napisałem, że były jeszcze inne sceny z tym ;) film dość śmieszny :S obejrzałem ze względu na Stathama

ocenił(a) film na 6
r4dzik

lol gdzie wy widzicie w 1:14:44 jakiś microfon albo w 35 ?? ...

ocenił(a) film na 7
Darekk

Dzisiaj obejrzałem film z DVD kupionego w Biedronce za 19,90 zł i nie ma w nim żadnych mikrofonów. Przez takich jak Wy rynek DVD w tym kraju wygląda jak wygląda.

ocenił(a) film na 6
holstensa

oglądali pewnie wersje cam z kina :d

ocenił(a) film na 5
Darekk

nie ;)

r4dzik

Macie jakieś złe pirackie wersje, pewnie te pierwsze jeszcze niedokładnie obrobione. U mnie nie ma żadnych błędów, dokładnie przypatrzyłam się minutom co podaliście i nic nie znalazłam, a skoro mówicie, że było tego tyle razy to pewnie bym zauważyła. Jak Wam się chce to ściągnijcie jeszcze raz z innego źródła, a na pewno już żadnych błędów nie znajdziecie ;)

ocenił(a) film na 5
KamilkaPatrzy

hm czy w tych minutach co podałem, masz jakby rozmowę głównego bossa w biurze przez telefon? :)

r4dzik

Dokładnie w 1:14:44, mam jak Statham torturuję córkę i wkłada jej rękę do zlewu (znaczy do tego co siatkuje), ale potem mam rozmowę głównego bossa przez telefon i też nie znalazłam żadnego mikrofonu :D

ocenił(a) film na 5
KamilkaPatrzy

mikrofon jest u góry ;) widać kopułkę ;] przynajmniej u mnie. W takim razie minuty filmu się nie zgadzają w naszych wersjach ;)

r4dzik

pierwszy mikrofon zaczyna pojawiać się od ok.11minuty filmu jak Bishop wychodzi od Sary

abart_filmweb

nadal nic u mnie nie ma... przykro mi :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones