PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=270617}

Mechanik: Prawo zemsty

The Mechanic
7,1 89 610
ocen
7,1 10 1 89610
6,0 8
ocen krytyków
Mechanik: Prawo zemsty
powrót do forum filmu Mechanik: Prawo zemsty

film całkiem przyzwoity, ale bez zbędnej dbałości o detale. Wielokrotnie w kadrze pojawia się mikrofon zwisający z sufitu... przy tej klasy aktorach i niemałym budżecie takie wpady nie powinny mieć miejsca.

tojabad

Film wydaję się zrealizowany za całkiem niezłą kwotę, te zwisy to nie jakiś przypadek, ale kompromitacja. W niektórych ujęciach, mam przeczucie, że zaraz ujrzę dźwiękowca. Smutne :( Film sam w sobie całkiem, całkiem.

ocenił(a) film na 7
fop

musieliscie chyba jakis stary DVD Screener ogladac bo w finalnej, sklepowej wersji nie ma zadnych mikrofonow

ocenił(a) film na 10
uncut

Dokladnie, takie bledy sa tylko w takich. W zadnej innej kopii a ogladalem az dwie :P nie ma takich bledow

ocenił(a) film na 10
tojabad

już dawno nie oglądałam tak dobrego filmu,który trzymał w napięciu i powodował,że zaczynałam się denerwować ;) Przyznam,że minusem był fakt, iż ten cholerny mikrofon mnie rozpraszał. Kiedy 1 raz go zobaczyłam myślałam, że to jakiś żart i chyba mi się przewidziało. Niestety!!! mogę jednak wybaczyć i może przesadziłam,ale za dostarczenie mi emocji 10/10. Śmiało POLECAM :)

ocenił(a) film na 6
tojabad

z sufitu to chyba rzeczywiscie mieliscie kopie, ktore ogladaliscie (jak juz ktos napisal o DVDScr) .. ja obejrzalem wlasnie z nPremium i zadnych mikrofonow nie zauwazylem, a skoro az tak on rozpraszal niektore osoby to raczej trudno byloby go nie zauwazyc
no chyba, ze to film wciagnal mnie na tyle slabo, ze z przymruzonym okiem go ogladalem ;p

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones