czy ktoś się orientuję czyja jest ta piosenka, która zaczyna się podczas sceny na nowoorleańskim cmentarzu? Z góry dziękuję za pomoc! :)
http://www.youtube.com/watch?v=VynAeYiLrns Proszę bardzo. Jest niewiarygodnie dobra!
A pamiętasz może w którym momencie jest ta scena? Film oglądałem dość dawno i w pamięci utkwiło mi jedynie jedno ujęcie z adapterem w roli głównej, lecz osobą, która go uruchamia nie jest Bishop lecz Steve. Zapamiętałem to tak:
[SPOILER] Steve McKenna wchodzi do mieszkania, uruchamia adapter, następnie opuszcza je i wsiada do bordowego samochodu. Po przejechaniu krótkiego odcinka zatrzymuje auto i bierze do ręki kartkę leżącą na fotelu pasażera, której treść brzmi mniej więcej tak: "Jeżeli to czytasz, to już nie zyjesz". Chwilę potem samochód i mieszkanie eksplodują. [/SPOILER]
Jeżeli szukasz utworu z tej sceny to jest to "Trio In E-Flat Op.100" Franza Schuberta.