PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=32370}

Mecz ostatniej szansy

Mean Machine
7,1 28 212
ocen
7,1 10 1 28212
7,3 3
oceny krytyków
Mecz ostatniej szansy
powrót do forum filmu Mecz ostatniej szansy

wlasnie tamten film polecam bo obydwu nie ma co ogladac, co prawda tutaj mamy pilke nozna a tam football amerykanski ale fabula jest ta sama....

ocenił(a) film na 7

Pfyy,co ty opowiadasz ,,The lognest Yard" to zdecydowanie bardziej głupawy i przerysowany film.Nie mówię,że ,,Mecz ostatniej szansy" to jakis super ambitny film,ale oglada go się fajnie i przyjemnie.Na niekorzysći filmu z Sandlerem przemawia on sam,jak i również głupkowate postaci(Kreowane przez Sappa i resztę),ich mecz odbywa się praktycznie bez jakiegokolwiek powodu,a naczelnik nie wiadomo po co się tak w ten mecz angażuję(Bo nie słyszałem jeszcze nigdy o rozgrywkach w futbol między strażnikami,a sam naczelnik podnieca się jakby grali o Super Bowl).W ,,Meczu ostatniej szansy jasno były ukazane intencję naczelnika.
Poza tym nie widziałem jeszcze nigdy takego meczu(Straznicy-Więźniowie) na żywo w Tv,zwłaszcza W ESPN,co miało miejsce w ,,Wykiwać Klawisza"(Idiotyzm totalny,ogólno krajowa transmisja z meczu Więźniów)
Reasumując:Angole górą!

Corleone

co racja to racja. jankesi sie chowają z tą swoją gierką w przyłożenia

ocenił(a) film na 6
Corleone

enjoyowi chodziło chyba o stary "The longest yard" z Burtem reylnoldsem, który istotnie był bardzo dobrym filmem, czy lepszym od "Meczu ostatniej szansy"? Możliwe.

ocenił(a) film na 5
Corleone

to jest komedia łosiu, wiesz co oznacza słowo 'komedia'?

ocenił(a) film na 5
denzel

oczywiscie napisałem to w strone Corleone,
a dodatkowo 'Mecz ostatniej szansy' jest odtworczy bo amerykanski był pierwszy

ocenił(a) film na 8

dla mnie-ten sam poziom

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones