PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=614894}

Sidewalls

Medianeras
7,3 1 977
ocen
7,3 10 1 1977
Medianeras
powrót do forum filmu Medianeras

wyszłam na chwilę z pokoju i nie wiem dlaczego dziewczyna wybiegła z domu do chłopaka jak zobaczyła coś przez okno. jestem zdruzgotana :D pomocy skąd wiedziała, że to on?

ocenił(a) film na 5
pudelka_2

jejku przepraszam pierwszy raz piszę temat i nie zaznaczyłam opcji spoler :/ shame on me

ocenił(a) film na 7
pudelka_2

Był ubrany w koszulkę w paski,tak jak ludzik na plakacie,którego na początku zaznaczała obrysowując .Czasami dziwne są początki znajomości.

ocenił(a) film na 5
jacpod

uhm, to widzę nie jest film, który można włączyć 3 minuty za późno bo oczywiście nie kojarzę nawet żadnego ludzika na plakacie :C będę musiała to nadrobić następnym razem

ocenił(a) film na 7
pudelka_2

Przypomnisz sobie jak spojrzysz na plakat filmowy przy tytule na FW.To odwzorowanie tego w filmie.

ocenił(a) film na 5
jacpod

a, ale to takie abstrakcyjne jest bardzo, że wreszcie znalazła wallego w mieście? bo nie że znała tego gościa przecież? tak? pytam jak debil ale nie wiedziałam ze minuta AZ tyle robi w filmie :D

ocenił(a) film na 7
pudelka_2

Dobrze to ujęłaś!

ocenił(a) film na 5
jacpod

mam nadzieję, że chodzi Ci o abstrakcyjne a nie o debila :D

ocenił(a) film na 7
pudelka_2

Jasne.Pięknie to wyjaśnił Ci yrrah.Ech,kobietą być....Wszyscy spieszą pomagać....

ocenił(a) film na 9
pudelka_2

To była książeczka z dzieciństwa, najważniejsza książka w jej życiu. "Gdzie jest Wally". Wszędzie go mogła znaleźć, ale na stronie na której Wally narysowany był w ulicznym tłumie, nie. Szukała nawet przez szkło powiększające. No i nagle spojrzała przez okno, a tam ów sąsiad w takiej samej jak Wally bluzce w paski. Tak leciała do niego, że nawet w windę wsiadła. Ależ mi się ten film podobał.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones