PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=547745}
6,9 81 604
oceny
6,9 10 1 81604
7,6 34
oceny krytyków
Melancholia
powrót do forum filmu Melancholia

jestem w trakcie oglądania filmu i właśnie był ten moment ślubu co główna postać odrzuciła swojego nowo poślubionego
męża i puściła się z tym gościem co miał z niej to hasło reklamowe wydobyć.... powiedzcie mi po grzyba brać ślub a później
pieprz...ć się z jakimś posłańcem ?? oglądałem dużo filmów ale żaden mnie tak nie zdołował a w tym filmie wystarczyły 2
sceny
generalnie lubię oglądać filmy co trzeba pomyśleć i zazwyczaj to mi się udaje ale to co zobaczyłem w tamtej scenie mnie
zwyczajnie przerosło moralnie i nie potrafię nawet pomyśleć logicznie

ocenił(a) film na 6
kolarz47

nazwa tematu: powiedźcie mi o co chodzi SPOILER
sory za zjedzenie jednej litery to wszystko przez ten pośpiech ...

kolarz47

Takie jest kino Larsa Von Triera: obejrzyj jeszcze Przełamując fale, Dogville, Tańcząc w ciemnościach i Królestwo - polecam tez Antychrysta :D

ocenił(a) film na 10
kolarz47

Po pierwsze nie wypada pisać "puściła się", bo okazujesz brak szacunku.
A po drugie - myślę, że to wynik depresji. Ludzie, cierpiący na to schorzenie mają wszystko gdzieś, więc to nie miało dla niej zbytniego znaczenia, że mąż ją opuścił, tak samo jak seks z tym pracownikiem...Ona poruszała się trochę na oślep, nic nie wywoływało w niej emocji, więc robiła nieprzemyślane rzeczy.

ocenił(a) film na 7
Bonnie_filmweb

Ponadto zbliża się koniec świata, ona planuje za moment ufundować sobie prywatny koniec, więc co jej tam :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones